Jedna část bříška větší než ta druhá. Nesetkala jste se s tím některá?

pajushka1
8. pro 2019

Zdravím.
Mám možná hloupý dotaz, ale možná mi někdo z vás poradí.
Před pár dny jsem si všimla, že mám jednu část břicha větší než tu druhou. Jasně, asi nikdo nemá bříško úplně stejné, ale tohle mě trošku znepokojilo. Neboli mě to, pokud na to silněji zatlacim cítím takový tlak. Nevím jak to přesně popsat. Nesetkala jste se s tím některá? K lékaři samozřejmě půjdu, jen mě zajímalo zda nemá některá zkušenost. Děkuji za každou odpověď 🙂

eleanora84
8. pro 2019

@pajushka1 Pokud jsi to tak dříve neměla napadá mě kyla?

pajushka1
autor
8. pro 2019

@eleanora84 to mě vůbec nenapadlo, kylu jsem nikdy neměla, ale přijde mi zvláštní, že mě to nebolí

eleanora84
8. pro 2019

@pajushka1 kyla nebolí až když se to šprajcne, to by té pak vezla rychlá jelikož jsou to hrozné bolesti... dcera měla triselnou, měla bouli dole směr pipka, ani o ni nevěděla, ale muselo se to operovat, raději si zajdi k obvodní ať té podle na vyšetření na sono nebo na chiru, ono je to pak komplikace, když se to uskřine, můžeš pak přijít o část střeva, ji prý i z bříška lezly částečně vaječníky jakou tam měla dírku.. hele nechci strašit, jen píší co si myslím, ze to muže být, ale samozřejmě to být kyla nemusí... pokud ano tak se neboj, je to úplně malý a banální zákrok, denně v 1 větší nemocnici udělají 10 denně 🙂

pajushka1
autor
8. pro 2019

@eleanora84 super děkuji moc 🙂 určitě si zajdu, mám doma 3 leteho prcka takže abych to kdyžtak nenechala zajít moc daleko 🙂 děkuji mockrát 🙂

amis24
Autor odpověď smazal
Zobraz
martinatrg
8. pro 2019

Podle mě se nebude jednat o nic vážného, pokud nebolí nebude to nic vážného🙂 samozřejmě je rozumné se s tím podělit se svým lékařem
Tak mě tak napadá..Neměla jste bříško už takhle tvarované po porodu?

volcok87
8. pro 2019

Já nevím, ale mám to tak celej život, nikdy mě nenapadlo to řešit, protože v těle jsou orgány různé rozmístěné

pajushka1
autor
9. pro 2019

@martinatrg praveze neměla, neměla jsem obě strany úplně stejné ale tohle se mi udělalo během cca 3 týdnu

drakenn
9. pro 2019

Já tohle měla, když jsem blbě cvičila břišní svaly..zatěžovala jsem více jednu stranu..jo a kýla vypadá jinak, toho bych se nebála

pajushka1
autor
9. pro 2019

@drakenn já necvicim, cvičila jsem po porodu ale už víc jak rok ne 😅