Kadeřnictví Libora Šuly / Petry Měchurové. Chodíte tam?

zuzka11
24. lis 2009

Ahoj holky!

jste tu nektera, ktera chodite pravidelne do nektereho z techto salonu? Muzete konkretne doporucit nejakeho kadernika/ci? chci si pred Vanoci "doprat" 😀

Moc diky.

soanpe
24. lis 2009

nechodím
páč 1500,-za střih nedám a péči 😅

verbalinka
25. lis 2009

Ahoj Zuzko, pred mimi jsem chodila k Sulovi dva roky a byla jsem spokojena. Vystridala jsem asi 4 tamni kadernice a vzdy ok 🙂 Ale nechala jsem tam pokazdy cca 2300 jen za melir a foukani, strih jen 2x rocne. Ted na matersky je to s penizkama horsi, tak jsem musela vymenit salon. Ale jsem dost narocna a nasla jsem jinou dobrou kadernici az napopaty :-/ Preju prijemny zazitek 😉

kristi
25. lis 2009

taky nechodim, i kdyz penize bych byla ochotna dat. Osobne si myslim,ze dobri jsou jen Petra a Libor, zbytek proste dela chyby a nejsou tak dobri - co jsem tak cetla nektere diskuze

ellisandra
11. říj 2012

@verbalinka
Ahoj, mám hodně tmavě hnědé vlasy, nosívala jsem krásné melíry ( měla jsem krásné lesklé a světlé vlasy)asi před rokem mi kadeřnice melírem zcela zničila vlasy ,dali mi je v jednom salónu v praze za opravdu šílení peníze dohromady a od té doby stéle hledám, protože jsem také na mateřské a také náročná. Mohla bych Tě poprosit o kontakt na tu novou kadeřnici a s čím prosím dělá... myslím kosmetiku. Děkuji

verbalinka
11. říj 2012

@ellisandra ahoj, bohuzel te nepotesim. Ta nova delala dobre cele odbarveni, ale melir neumi. Takze jsem skoncila zase u Suly. Jenze dve deti a rodicak me nuti zase hledat jinde a jsem zoufala ☹