Kašel, rýma, kapky, čich. Co si o tom myslíte?

12. říj 2021

Zdravim prosim vas pred 3 dny jsem chytla nekde hrozny kasel suchy pridala se ryma a 5 let beru kapky do nosu bohuzel no a od dnes nemam cich chut tak nejak trochu citim v puse kysele sladke a pod.covid test negativni myslite ze je to jen z toho jak jsem marod boli me trochu svaly jsem unavena nespim uz 3 den a kapu si do nosu kdyz mam rymu tak i 5 za den kdyz nemam rymu tak max 2 jsem zavislak ale ne tak moc ze bych ho musela brat vsude skoro sebou a strikat si kazdych 30minut jak jsem cetla.chci s tim prestat ale ted kdyz mam rymu tak to pujde tezko.beru na kasel erdomed a bromhexin.

michaelarousova
12. říj 2021

Ssi 2 mesice zpet jsem mela to same..ryma,kasel nakonec se mi to dostalo ma dutiny a trvalo to asi 14 dni..taky bez cichu s chut max kysele..test jsem si delala snad 5x a byl negativni…nevim co to bylo..nikdy jsem takle chut neztratila

pampeliska1313
12. říj 2021

A byla jste na pcr? Ony ty domácí testy dost matou. Manžel měl v práci kolegu co neměl čich, chuť, čtyři antigeny negativní a pak až pcr pozitivní.
Teď je navíc pcr zdarma.)

autor
12. říj 2021

@pampeliska1313 nebyla jsem prptoze voono maji az v patek a jinam do mesta se nedostanu nejsem pojizdna a mam doma take nemocne dite tak nemuzu cestovat.jo a jeste jsem ockovana prvni davkou.tak zkusim jeste test zitra max az v patek na ten pcr

vladienka
12. říj 2021

Ja stracam cuch a chut takmer pri kazdej ryme, pride mi to uplne normalne, takze to naozaj nemusi byt covid

autor
13. říj 2021

@vladienka to je divne dopoledne jsem cich dostala ted zase iz ho nemam strikam si do nosu ten sprej ale jeste pred vstrikem uz jsem nemela cich tak si nemyslim ze by to bylo z toho.zutra jedu na test pcr tak se uvidi.snad bude vse dobre

viki999
13. říj 2021

Mám něco podobného, pcr negativní 🙂

autor
13. říj 2021

@viki999 taky beres sprej do nosu 5 let?ja si osobne myslim ze to nemam od toho.dnes mi dr rikal ze je to urco z te rymy nebo z ockovani tak uvidime.

viki999
13. říj 2021

Nn, jako tu nemoc a ztrátu čichu (chuť spis okrajove).. žádné kapky dlouhodobě nepouzivam, bude to od té nemoci a nemusí to být nutné covid 🙂

autor
13. říj 2021

@viki999 muz mi rika to mas z toho spreje uz si pripadam jak bkazen pritom si nestrikam porad max 2 denne sice kazdy den skoro ale nemyslim ze to bude z toho uvidime no do par hodin budu mit vysledky.

viki999
14. říj 2021

Tchyne si takhle strika každý den cely roky co ji znam a cítí.. (je to asi 15 let)

vladienka
14. říj 2021

Aj moja mama si strieka denne roky, snazim sa aby s tym nieco robila ale nechce.. kazdopadne normalne citi, proste nemas cich kvoli ucpanym dutinam, to prejde