Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Klidná noc s menstruací

melinda97
17. čer 2019

Ahoj někdo kdo by mi poradil nebo napsal nějaké rady jak na klidnou noc s menstruací? Co chvilku mam bolesti a ráda bych se vyspala 😏 ( 1.den )

sister05
17. čer 2019

Brufen nebo Ataralgin 1tbl. Pediatr říkává pár dní před začátkem to začít bastit 1x denně kvůli hladince + hořčík a pak by průběh měl být lepší. V 14 jsem si s tím užívala neskutečně.

vitezove
17. čer 2019

@melinda97 Jo jako mladší jsem měla šílené bolesti. Pomohla jen hormonální antikoncepce. Jinak teda Ibalgin 400 (klidně i 600 když ti ho někdo napíše). Těsně před spaním jsem si vzala dva a když jsem se třeba v noci vzbudila tak jsem si vzala jeden. V těch nejhorších dnech jsem si musela brát prášek co 3 hodiny jinak jsem trpěla. Samozřejmě v noci jsem se občas vzbudila a nestihla si vzít prášek. Jako první pomoc je vlézt si do vany a pustit si fakt hodně teplou (co sneseš) vodu na břicho. To mi strašně pomáhalo. V podstatě jako jediné. Za pár minut byl klid. A pak tak do půl hodiny zabral ibalgin a měla jsem na pár hodin pokoj. Dobrý je také Aulin, ale ten je na předpis.

Jinak můžeš zkoušet jógu, hormonální jógu, nahřívat břicho vším možným. Ale v noci prostě jak vyprchají prášky, tak se to musí jen přežít. Já jsem pak brala HA prostě nonstop a ty bolesti přestaly.

beatty
18. čer 2019

Ono tohle třeba není na bolest, ale výrazně mi u menstruace ulehčil menstruační kalíšek.
Věřím totiž, že je to z části i o psychice. A díky kalíšku jsem na ni kolikrát mohla zapomenout, ten komfort je nesrovnatelný.
Jinak mi krom běžných léků od bolesti pomáhá heřmánkový čaj a teplo na podbřišek, používám elektrickou dečku.

sadovka
20. čer 2019

Podle mě je to blbost řešit praskama a zbytečně si huntovat tělo. Pomáhá teplý polštářek na břiše, sklenička červeného vína a 100% pomáhá hormonální jóga,teda spíš tak na 10000000% 😃

Sem začni psát odpověď...

Odešli