Knedlík v krku, co by to mohlo být?

deniel
18. led 2015

Mám poslední dobou pocit, jako by mě někdo přiškrcoval, jako bych měla dole na krku kouli, která mě dusí.Je to hodně nepříjemné, nikdo něchápe o čem mluvím.Nevíte, co by to mohlo být?Díky D.

beruska1889
18. led 2015

Nech si vyšetřit štítnou žlázu, mohlo by to být tím...

buldrik
18. led 2015

az na neco prijdes, dej vedet. mam podobny problem.

thesun
18. led 2015

mamka tohle měla taky, měla uzle na štítné žláze, byla na operaci. myslím, že dost pomohlo.....

alcar
18. led 2015

Presne tak, stitna nebo pristitna zlaza. Urcite zajdi k praktickemu lekari na vys. a na odbery. 😉

novynka
18. led 2015

já tohle měla v těhotenství, bylo to pálení žáhy, byť jiné, než jsem dosud znala... pomáhalo studené mlíko nebo prý soda 🙂 známá na to teď trpí při kojení...

dendulik88
19. led 2015

Já sem se s knedlíkem v krku trápila přes rok a půl... Po různých vyšetření a prašcích (krevní testy - štítná žláza, X prášků na alergii, inhalace pamycon, bioparox, vincentka), nakonec mi řekli, že to je z psychiky, tak sem to přestala řešit a veřila doktorům... Ale pocit cizího tělesa v krku přetrvával...Nedávno jsem se dostala na ORL k šikovné paní doktorce a ta mi jedním vyšetřením (nosem strčila hadičku s kamerou do krku) zjistila Extraesofageální reflux... Že se žaludeční šťávy vrací zpátky do hrtanu, dala mi prášky a doporučila dietní opatření... Ale u každého může ten knedlík znamenat něco jiného...

viktorkaa
19. led 2015

Já jsem to měla asi 2 měsíce v kuse..nic nepomáhalo..až to pak najednou zmizelo..ale zčeho t o bylo to netuším..

edeltraut
19. led 2015

Knedlík v krku je také jeden z projevů depresí.... nechci malovat čerta na zeď, ale pracovala bych i s touto verzí...

ala1970
19. led 2015
Uživatel ala1970 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.

a nebo to může být stres a psychosomatizmus. Váše tělo reaguje na stres jakoby kumulování "energie" do tohoto místa. Je to někdy doprovázeno i pocitem sucha v ústech. Máte to permanentně a nebo občas? Všímáte si kdy a při jakých příležitostí? Jinak zajisté je vhodné navštívit ORL a případně krevní testy na funkci štítné žlázy.

guinea
19. led 2015

Kolega to měl asi rok, možná dva, byl na skoro všech možných vyšetřeních, ale nakonec se ukázalo, že to bylo z deprese (tehdy jsme měli krušné časy v práci). Problém zmizel až po vymizení těch problémů...

kuratkol
19. led 2015

Já to měla taky. Mám štítnou žlázu léčenou a dr. říkala, že podle výsledků je štítná ok, že to mám určitě ze stresu, že to bývá.

petramerry
2. zář 2017

MÁM STEJNÝ PROBLÉM, JE MI Z TOHO ÚZKO :( prej to je z psychiky, ale radši bych na orl zašla:(