Konizace čípku. Může si vzít přítel na mě paragraf?

zlatickamoje
29. srp 2013

ahoj mamky mam takovy problem na zacatku tehu mi dr rekl ze mam podezreni na rak.del.cipku cekalo se zda ase to po porodu nezlepsi a spise se to zhorsilo takze musim na konizaci jsem 3 mesice po porodu a kojim a minimalne dam sunar.jenze ted jak to udelat bud nemocnice coz je treba na 3 dny a nebo ambulantne a jeste za nekrestansky penize a to nevim jeste zda se to plati i v nemocnici.myslite ze pak pritel si muze vzit na me paragraf aby mi doma pomohl jelikoz dr tvrdil ze mesic nesmim poradne nic a s 2 malyma detma to bude zahul ze zacatku

zlatickamoje
autor
29. srp 2013

a co by jste volily vy ambulantne nebo nemocnice pry to stoji 5tis a jako opravdu to nedam najednou dohromady

lindafr
29. srp 2013

Určitě si paragraf vzít na tebe může. Osobně bych se řídila doporučením doktorů, i když chápu, že s malým miminkem to bude problém.

zlatickamoje
autor
29. srp 2013

@lindafr dr by radeji di nemocnice jelikoz kdyby me poslala k dr na ambulanci platim 5tis. no do pondeli mam co rozmyslet

maladama
29. srp 2013

@zlatickamoje a proč bys měla platit 5 tisíc? Já měla konizaci ambulantně a platila jsem akorát anesteziologa, což bylo 30 korun.

terinda
29. srp 2013

Já byla na konizaci taky jeden den, ráno mě přijali a odpoledne pustili.

zlatickamoje
autor
29. srp 2013

@maladama v usti mi dr rekl 5tis :(

zlatickamoje
autor
29. srp 2013

jelikoz to pry vzp neproplaci zkusim se domluvit v nemocnici zda by me pustily hned domu

ve24
29. srp 2013

@zlatickamoje byla jsem na to v pondělí. Nastou pila jsem ráno a po 14 hodině jsem šla domů. Dělal mi to v lokálce a celkově to trvalo i s přípravou cca 10 minut

ve24
29. srp 2013

@zlatickamoje jo a neplatí se u nás nic, ale protože jsem chtěla, ať mi to udělá můj dokror (je tam primář) tak mě to stálo 1000,-

maladama
29. srp 2013

@zlatickamoje to je pěkná blbost. Já mám taky VZP a na pojišťovnu jsem to měla.

maladama
29. srp 2013

a bylo to v plné anestezii, před sedmou ráno jsem byla u doktora, v sedm jsem šla na sál, pak na dospávací pokoj, zdřímla jsem si a někdy kolem dvanácté mě vyzvednul kamarád a odvezl domů.