Kontryhel - pití čaje. Jak často a kdy na zmírnění PMS?

27. říj 2019

Ahoj, prosím jak často a kdy se pije kontryhelový čaj na zmírnění PMS, psychických problémů. Děkuji

terka80
28. říj 2019

Od 1 dc do ovulace a kazdy mesic

nina004
28. říj 2019

Pijem od prveho dna cyklu do ovulacie dvakrat denne. Ak neplanujes mimco mozes ho pit az do MS.

michalusenka
28. říj 2019

Ja beru zaroven i gynex a sileny PMS

barusmackova
28. říj 2019

@nina004 a když se plánuje mimco?

nina004
28. říj 2019

@barusmackova Tak vtedy ho mozes pit od 1.dna cyklu po ovulaciu. V tehotenstve sa odporuca az ku koncu tehotenstva.

autor
29. říj 2019

@nina004 super děkuju. Mimčo není v plánu, tak to budu pít pořád, protože kdy přesně mám ovulaci nevím.
@michalusenka a pomáhá to? Jak často gxnex berete?

michalusenka
29. říj 2019

pila sem mesic a tehu nejsem. 1sacek kon. denne(mam na pullitr), gynex 2x denne 3 kapky.PMS- bolesti podbrisku, prsou, bolest hlavy, tu mam i ted pri MS

verunka_korunka
29. říj 2019

Teda holky ti tu odpovidaji na neco jineho nez jsi chtela... to co pisi je na zvyseni delozni sliznice aby se uchytilo vajicko.
Ty jsi chtela zmirnit bolest u menstruace, ze? Protoze s tim mam sama normalne problem, hledala jsem... tady je clanek 🙂
https://www.vitalia.cz/clanky/pms-premenstruacn...
Jinak zkousela jsem kontryhel, medunku ale nic z toho nepomahalo. Proste mi bohuzel pomuze jen ibalgin a pripadne kdysi i sport kdyz to neni extremne bolestive. Teplo na brisko taky trochu ulevi, ale u me to nepomuze vymizeni bolesti uplne.

autor
29. říj 2019

@verunka_korunka děkuji za odkaz,přečtu si ho. Mě netrápí fyzické problémy, ale psychika. Změny nálad a podobně...

verunka_korunka
30. říj 2019

Tak zmeny nalad u ms a tehotenstvi holt jsou normalni. Nekdy je to horsi nekdy lepsi... ale ty bylinky bych vyzkousela, mozna spis tu medunku ta je i na zklidneni.

autor
30. říj 2019

@verunka_korunka mě se to právě objevilo po porodu. Brala jsem ještě HA, kterou jsem už vysadila. Ale já se prostě nepoznávám, skoro depresivní stavy, negativní myšlení. Všechno bez příčiny...

verunka_korunka
31. říj 2019

No tak depresivni stavy to nemam, jen jsem nekdy strasne podrazdena a neprijemna a vse me rychle vytoci. Treba ti ty bylinky zaberou. Kdyby ne, tak radeji vyhledej lekare, urcite na to bude reseni ;)

amazonkajanik
13. led 2020

@verunka_korunka je,narazila jsem náhodou na tuhle diskusi. Jestli tě trápí bolestiva MS,tak zkus pupalku dvouletou. Mě teda pomohla 😉

verunka_korunka
14. led 2020

@amazonkajanik dik, vyzkousim az nekdy ms prijde ;)

amazonkajanik
14. led 2020

@verunka_korunka ta se bere pořád,ne jen až dorazí ms. Brala jsem ji i v těhotenství

verunka_korunka
15. led 2020

@amazonkajanik pockam jaka bude az po porodu dorazi. Jsem i po sterilizaci, mozna se ta ms bolest zmeni ;) tak nechci jist zbytecne neco dalsiho, uz mi staci psylium a detralex kvuli hemoroidum :D uz tak si pripadam jak stara babka kdyz vidim ty prasky :D

amazonkajanik
15. led 2020

@verunka_korunka hele,Pupalka je dobrá pořád. Doporučuje se i ženským v přechodu i po něm. Až budu mít lis,tak si chci olej dělat doma sama. Ségra jí hodně brala když jí odebrali delohu,plus ještě jitrocel. Ten má obsahovat přírodní estrogen

quinn7
Včera v 09:40

Zakladatelko, vím, že to je už pár let, ale zajímalo by mě, jestli ti nakonec něco pomohlo na ty psychický potíže?