Kontryhel&Gynex - pro/proti. Zkušenosti?

28. říj 2019

Hezké ráno všem,
napadlo mě, sem vložit diskuzi, co se týče kontryhelu&Gynexu. Jelikož otázky vidím denně, tak mě napadlo, že by nebylo od věci vytvořit takové celkové shrnutí těchto dvou "zázračných léků". Byla bych ráda,kdybyste sem napsaly Vaše zkušenosti a co Vám zabralo nejlépe(nežádoucí účinky apod..)+na jaký problém jste to užívaly, tak aby se sem nemuseli tyto otázky vkládat denně. Snad se to chytne a pomůže😅.
Hezký den přeji 🙂

michalusenka
28. říj 2019

Beru oboji mesic a sileny PMS diky tomu.nevim zda dal pokracovat.beru na otehotneni

zikisek
2. lis 2019

Gynex kapky-okamzite se mi zhorsila plet,ale opravdu silene,prestala jsem brat.Kontryhel- zadne priznaky...nakonec ani jedno nepomohlo k miminku. Az kdyz jsem vse vysadila a smirila se s tim,ze jdeme na kliniku,tak najednou na testu dve dalnice

lenatko91
2. lis 2019

Kontryhel na mě asi moc efekt neměl, ale gynex mi upravil cyklus z 2x do roka na cca 30-40 dní.. akorát když jsem ho nebrala, byly ty cykly zase dost nepravidelné

murigen
13. lis 2019

Kontryhel mi rapidně zmírňuje menstruační bolesti břicha. Nicméně pozor při vyšších dávkách jsem z něj měla šílenou migrénu. 🙂