Kopřivka, dithiaden na noc

martinakosnerova
12. zář 2018

Ahoj, syn (22m) ma koprivku, nesvedi ho to, spi klidne celou noc, pres den je vesely. Resime pricinu uz rok. Potravinova alergie se neprokazala ani z testu a ani z eliminacnich diet. Vzdycky pupence vylezou na par dni a pak je treba mesic klid. Zkusila jsem zajit na kozni. Pry jasna koprivka, ze nesvedi mi snad ani nechtela verit, od vcera mame dietu bez ovoce a zeleniny a na noc 1/4 dithiadenu. Osypal se v sobotu, to jsem mu davala fenistil kapicky a vcera ten dithiaden. Rano mel i presto pupinky a ted vecer zas uplna hruza. Myslite, ze kdyby to byla alergie, ze by byl porad tak osypany? Nebo to ma jinou pricinu, nez alergickou, kdyz mu prasek nezabral? Vubec nevim, jestli to mam do nej cpat, kdyz ho tonnesvedi.. dekuju za reakce.

ester_davidova
13. zář 2018

Dobrý den,
syn se dlouho potýká s alergií na trávy. Pokud jste ochotná přijmout fakt, že něco jako alergie vlastně neexistuje, že je to jen hysterická reakce těla na nějakou jinou příčinu, vřele doporučuji homeopatii a odstranit pravou přičinu této reakce (není malý pod tlakem, je v milujícím prostředí, nestalo se mu něco - nemá nějaké trauma? Děti jsou jako barometr rodinné pohody...). Náš Péťa se dlouho nemohl nadechnout, po roce dostal globuli od homeopatky a ráno zázrak! Volně dýchal nosem. Problémy se pak vrátily, to ano, protože příčina nebyla až tak jednoduchá, ale teď je zase v pořádku a snad to tak zůstane: ta potíž může být jako cibule, olupujete vrstvy, jeden problém vyřešíte a pod ním může čekat další...pokud je něco takového pro vás nepřípustné, můžete zkusit čínskou medicínu, které alespoň léčí příčinu na úrovni fyzického těla, a ne že jen potlačuje jako ta naše (právě třeba jako fenistil nebo dithiaden). O oběma variantami mám velmi dobré zkušenosti. A jako první pomoc při svědění (což tedy není váš případ) ovesná koupel od TopNatury (ta čistá).