Kopřivka. Pomohl vám alergolog?

markettka
25. bře 2008

Ahojky, už delší dobu mě trápí kopřivka. Kožní mi napsala antihistaminika a dál moc neřešila příčinu. Teď jsem je vysadila a kopřivka je tu zase. Máte s ní nějaké zkušenosti? Pomohl Vám alergolog? Přišli na příčinu? Moc děkuju

dvojka
25. bře 2008

Ahojky Market-já se léčila s kopřivkou od dubna 2006 do prosince 2006.Na kožním mě léčil doktor Xyzalem to jsou antihistaminika a když to do května nepřešlo,pač po vysazení léků jsem vždy celá otekla,mě poslal na alergologii,kde mi předepsal alergolog ke xyzalu ještě kortikoidy,které mi nezabraly a tak jsem antihistaminika brala až do prosince,kdy jsme léky pomalu ubíraly a příznaky pak samy vymyzely...

Dělali mi věškerá vyšetření z krve...I pylové zátěže vše negativní......

Příčina---Používala jsem měsíc samoopalovací mléko-a to nejspíš nastartovalo tuhle reakci,nepožívala jsem tedy žádné kosmetické přípravky,když se to malinko zlepšilo kupovala jsem si hypoalergení kosmetiku,ale ti jsem mohla používat jen občas

markettka
autor
25. bře 2008

Tak to jsem zvědavá na co mi prijdou, těch alergenů může být tak strašně moc... Já měla asi 4 měsíce kopřivku a když jsem začala otékat, tak jsem zašla na kožní... Ta mi řekla, že mě na alergologii nepošle, místo toho jsem skončila na urologii (a ani tam mi ještě nevyloučili příčinu od ledvin). Já nevím no, doufám, že alergolog mi pomůže, páč tudy cesta nevedla

dvojka
25. bře 2008

No to ti přeju ať ti najdou vhodný lék a hlavně příčinu at se nemusíš cpát těmi léky 😉

blackie26
7. čer 2011

ahoj jak mam di testravovat pri koprivce ma ji uz asi mesic.a reklize to maz nakeho jidla--nejspis s cokolady poradte miprosimmale je 2o mesicu

wsmoulinkaa
11. dub 2016

ahojky...Já trpím koprivkou od loňského července. ..hrůza. .vse negativní. ..kortikoidy zabraly ale přibrala jsem 6 kg za pul roku a je to svinstvo. ..už jsem vysadila. ..jsem na kapkách Joalis. ..bohužel už jsem si nevěděla rady. ..už je to skoro pryc