• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kosmetika LR, také s ní máte dobrou zkušenost?

25. srpna 2015 
Ahoj holky, musím se pochlubit, že tato kosmetika nás zachránila od atopického ekzému a alergií :slight_smile: . Máte také podobnou zkušenost?
10. kvě 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
LR-neznám?
10. kvě 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dvě děti a produkty nám pomáhají na chřipky,rýmečky,ekzémy vše co děti dotáhnou ze školky za nemoci. My už nemarodíme.
12. únor 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používá někdo? Vyplatí se připlatit a odměnou je superkvalita? Co třeba vlasová kosmetika?
10. zář 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, ráda se přidávám mě kosmetika LR určitě pomohla od ekzému a manžel má lupénku a s jejich produkty ji udržuje v dobrém stavu.Můžu jen doporučit. Martina
12. lis 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take se pridavam...lr me pomohla od atopickeho exemu...mame od nich vitaminy a vlasova kosmetika mohu jen doporucit...a vyplati se urcite....nemam vyzkousebo vse,ale pletova kosmetika z aloe je nej nej od ubrousku,po kremy...make upy...vse vyzkouseno mohu doporucit...:slight_smile:
8. kvě 2015 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja som pred 2tyzdnami zacala pit aloe vera gel od LR a zaujimaju ma kremy s aloe vera,pouzivate niektora? su dobre?
8. kvě 2015 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzikuzlik prosim ta ja uvazujem presne o tych kremoch s aloe. Nie su moc mastne? aj o vlasovej kure s aloe
8. kvě 2015 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lululka555 zalezi jakoh mare plet...ale jsem urcite pro krem s 50 ti procentni aloe a je skvely pod make up...vlasova kura podporuje rust vlasu a omezuje vypadavani hodne lidi jemspokojeno osobne vyzkouseno nemam...
8. kvě 2015 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krem s aloe je urcite mastnejsi ale maji i s mensim procentem aloe a nebo pak ty racine jsou rozdeleny dle tipu pleti :slight_smile:
9. kvě 2015 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, chci se zeptat někoho zkušeného. Kdo využívá Aloe Vera gel od LR kosmetika. Jestli je to možné použit i na léčbu akné na těle. Nebo se musí začít s jinými prostředky jako např Probiotic12 a potom ten gel. Za odpověď předem děkuji.
25. srp 2015 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mylly Stačí pít gel
25. srp 2015 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speratovalucie Moc děkuji za odpověď. A přeji hezký den :slight_smile:
25. srp 2015 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mylly dobré je jeste uzivat pro balance..a na lokalni osetreni myci gel microsilver :slight_smile:
25. srp 2015 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. srp 2015 v 10:51 • euronacerny
Tvůj příspěvek