Křeče v podbřišku, máte zkušenost?

krystalek23
3. kvě 2014

Zdravím všecky maminky,chtěla bych se optat ze včerejška na dnešek ve tři ráno mě probudili děsný křeče v podbříšku,šla jsme na Záchod a začla jsem zvracet po 5 minutách jsem vstala a potila jsem se bylo mi mdlo..děsný mdlo :/ šla jsem na balkon a tam ležela asi čvrt hodinky na čerstvým vzduchu a hned se mi ulevilo a šla s už v klidu spát ...nevím co to bylo ale jentak an tu bolest nezapomenu byli to jak kontrakce během porodu po dvou minutách nastala ta bolest... Máte stím někdo zkušenosti..upozornuji že nejsem těhotná.... děkuji za vaše odpovědi... 🙂 a pěkný den..

zamilovanadonej
3. kvě 2014

Řekla bych, že normální nevolnost, resp. jsi asi někde chytla bacila, takové ty žaludeční, střevní jednodenní potíže. 😉

klaire22
3. kvě 2014

tipla bych to na střevní nevolnosti, jednou jsem měla přesně to samé, ale bylo to opravdu od střev - jestli nějaká střevní chřipka, nebo něco špatného sněděného - přesně jak píšeš - ty bolesti, jak přicházeli ve vlnách jako kontra. Zkus pár dní dietu a určitě to bude Ok 🙂

sarkad2856
4. kvě 2014

Ano taky jsem měla střevní potíže a přesně jak popisuješ , studený pot,zvracení a křeče.Asi bych zkusila tu dietu jak je jíž tady zmíněno a pokud by obtíže přetrvávaly,tak bych si zašla k lékaři,muže to být nějáký zánět v těle nebo něco,ale spíš se přikláním k těm střevním problémum.Tak at je líp 🙂

dezyre
4. kvě 2014

určitě střevní viróza. V týdnu jsem si ji taky prodělala - se vším všudy 😖 potrápilo mě to pár hodin v noci a ráno, ale ještě pak celý den jsem byla strašně malátná, unavená a pospávala jsem.

dandik
5. kvě 2014

já tohle mívala v těhotenství a pak to pokračovalo cca 1x za měsíc. Našla jsem si na netu, že by to mohla být porucha trakčníku. Nikam jsem s tím zatím nešla, teď se to trochu uklidnilo, ale začalo mi to v těhu. Stejný průběh jako u tebe jen bez zvracení. Křeč jak u porodu, že musím jít v předklonu a studený pot.