Krvácení a bolesti břicha po hysteroskopii

bonduele
27. led 2013

V pátek jsem podstoupila hystreroskopii při které my byla odstraněná tkáň z dělohy. Druhý den mě nic nebolelo a téměř jsem nekrvácela. Večer ale přišla bolest podbřišku jako na MS a krvácení se vrátilo (možná i to trošiknu silnější než hned po zákroku). Krvácení ani bolest břicha není nijak silné, ale stejně mi to dělá starosti. Je to normální? Vlastně se cítím jako bych měla menstruaci i když slabší.

ivazapisovatelka
27. led 2013

Taky jsem podstoupila hysteroskopii s kyretáží.. Po zákroku jsem pak trošku krvácela a břicho mírně bolelo, ale pak jeden den mě začalo bolet břicho jako na MS a krvácení bylo docela silné. Tak jsem si říkala, že určitě přišla MS. Po 14-ti dnech od zákroku jsem byla u Dr. na kontrole a říkala jsem mu to. Nejdřív tvrdil, že to není možné, ale když juknul na UTZ, tak mi dal za pravdu, že jsem opravdu odmenstruovala (nejspíš neodstranili veškerou sliznici) a dokonce probíhala i OVU. Takže si myslím, že to MS klidně může být..

kapljhgf
27. led 2013

ano MS to být může ae radši si k tomu doktoroj zajdi pokad by to trvalo nijak dlouho

anetkaadamko
29. led 2013

aj ja som dostala menzes týždeň po hyster....bola som na čistení 5 týždeň po pôrode....

anup
11. črc 2015

Jsem 8 dní po hysteroskopii -částečné odstranění septa- a pozítří mám jít na kontrolu a stále špiním a břicho trochu bolí, už jsem před 2 měsíci byla na L+H a krvácení bylo taky dlouhé, nevím co mám dělat, nevím kdy se to vrátí do původního stavu, co chodím po doktorech, tak tělo v tom má chaos.

veronikakn
2. pro 2015

Vidím, že je konverzace stará, ale i tak chci reagovat. Včera jsem podstoupila hysteroskopii a zákrok naprosto v pořádku. Byla jsem v Pronatalu a jsem maximálně spokojená. Zákrok trval pár minut, poté jsem se probrala z narkozy a nic mi nebylo. Jen jsem trochu krvácela a pobolívalo mě břicho jako při silné menstruaci. Není to vůbec nic hrozného 🙂 Takže vy, které jdete, nebojte, nic to není 🙂

diamanta
13. črc 2018

Obnovuji téma, koukám, že tu všechny píšete o kyretáži po těhotenství. Má někdo zkušenost s kyretáží a hysteroskopií několik let po posledním porodu? Prý v celkové narkoze. a v nemocnici budu dva dny. Na co se připravit? Samozřejmě se bojím, doma dvě dětičky.