Krvácení po sexu - máte zkušenosti?

monad
24. črc 2013

zdravím. chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s krvácením po sexu..
*s manželem spolu už přes rok toho sexu moc nemáme. včera byl sex a já začala hned krvácet, MS dostat nemám, bylo mi celý den špatně, často mě taky píchá jakoby v podbříšku na pravé straně, je to dost podobná bolest, jako když se natahuje děloha v těhu. moje gyndařka, na to NIC!!!!

*dnes ráno jsem se probudila a je mi horzně, jakoby mě někdo zbil, mám zimnici a nic nepozřu, myslíte, že to má souvislost?? je mi fakt hrozně, a to právě od včera
*máte podobnou zkušenost?? moc vám děkuji za reakce

za chyby se omlouvám, je mi fakt na nic

zamilovanadonej
24. črc 2013

@monad A není to spíš psychika? Ta dělá kolikrát hodně, pokud máte s manželem problémy.... ☹

monad
autor
24. črc 2013

@zamilovanadonej noo to asi ne, je mi vážně moc zle.. motam se tady jak nudle, čekam na muže až příjde z práce a odveze mě na pohotovost.. spíš jestli to neni viroza.. mam jen strach, aby to nemělo co dělat s tím krvácením ☹

andy80
24. črc 2013

Krvácení po sexu může mít několik příčin, pokud na to gyndařka nic, tak bych jí vyměnila. Někdy to nemusí znamenat nic vážného, ale někdy to může být opravdu vážné. http://www.rodicka.cz/krvaceni-po-pohlavnim-styku/

edeltraut
24. črc 2013

Já jsem měla podobné problémy roky. Nekrvácela jsem, ale spíš špinila jako při slabé MS. Krev se objevovala i po stolici ☹. Vyšetření nic neukázala, jen prý mám nejspíš tenkou sliznici na čípku. Teď po porodu je to dobrý, tak snad to tak zůstane. Tak ať to není nic vážného!

speedygon
25. črc 2013

@monad tak jak jsi dopadla??

monad
autor
25. črc 2013

@speedygon dopadla jsem tak, že máme celá rodina střevní chřipku, ale čekám ještě na výsledky krve..břicho pořád bolí, gyndařká má dovolenou..

speedygon
25. črc 2013

@monad střevní chřipka ale nemá nic společného s tím krvácením.....

monad
autor
25. črc 2013

@speedygon jo to nemá.. to je bonus 😀

speedygon
25. črc 2013

@monad no ale s tím krvácením jsi teda na pohotovosti nebyla??

monad
autor
25. črc 2013

@speedygon byla jakoby se vším,. byla jsem tady na proseku a poslali mě na Bulovku, kde je to v současnosti celý rozkopaný měla jsem jít pěšky 4km na internu 2, tak bych v životě nedošla, takže jsem jela autem zpět domu a zítra už musím navštívit novou gynekoložku. dneska je mi taky na nic.. a dvě děti doma, no konec, no nebyla jsem, proto se ptám i tady, jestli s tím někdo nemá zkušenosti.. já byla ok po provním dítěti, ale po druhém, je vše na prd

fallingstars
25. črc 2013

@monad Sama s tím zkušenost nemám, ale kamarádka na to trpěla roky, vyšetření nic nenašla, všechno bylo v pořádku. Jednou se jí podařilo dostat se na vyšetření hned následující den (vždy to říkala doktorovi při preventivkách, takže to nebylo aktuální) a našel jí dole prasklou nějakou cévičku. "Zaletoval" 😀 to laserem, pokud si to dobře pamatuju, a řekl jí, že by to mohlo být vysvětlení a že se to stává...tak třeba je to taky tohle. Bolesti břicha asi mohly souviset s tou střevní chřipkou. Ať jste brzy fit! 😉

monad
autor
25. črc 2013

@fallingstars děkuji,, asi jo bolí mě břicho skrz tu chřipku ale na jiné straně.. tamta bolest už je zase pryč, ale brzo se ozve. je to fakt to samý, jako když se natahuje dělova v těhu noo.. ☹ mám to už cca rok, nebo když kojíš, tak to podobně bolí, jako když se svíjí.. nevím jak to popsat, ta doktorka na pohotovosti na mě koukala jak na blázna.. ale i s tím, že mam prujem a bolesti.. 😀

mara000
29. črc 2013

Ahoj holky, v dlouhodobeho hlediska by to mohlo souviset s povolenymi svaly panve a okoli. Samozrejme to nepomuze na akutni stavy, ale kamaradka zije v latinske Americe a kdyz prisla s podobnym problemem na gyndu, tak dostala doporuceni na zdravotni cviceni. Na prvni lekci zjistila, ze je to klasicky brisni tanec. Vsechny zeny tam mely problemy tohoto tytpu od bolestive menstruace az po rekonvalescenci po porodu. Fakt ji to pomohlo, ale trvalo to nekolik mesicu. Presne jak rikas, prvni dite dala v pohode, ale s druhym to jeji zdravi docela odneslo...Ja jsem si jeste nedokazala zorganizovat cas, abych mohla chodit na lekce mimo domov, tak uz par dni cvicim doma podle videi na youtube a musim rict, ze se citim lip, hlavne po psychicke strance. Ale je to zahul, po pul hodce jsem mrtva 🙂

sexymilacek
15. srp 2013

Já bych ihned zašla k nějakému lepšímu gynekologovi, jelikož já tohle trpěla přes rok, jelikož jsem měla strach, že to je něco horšího.A jsem ráda, že jsem nemusela pod narkózu.Já taky mívala ještě do toho křeče v podbřišku, ale ne co chvíli jen asi tak 3 za den.

sexymilacek
15. srp 2013

@monad kolik máš dětiček?Nevadí, že tykám? 🙂

monad
autor
16. srp 2013

@sexymilacek jasně že nevadí.. 😉 dvě 17m a 3 roky

sexymilacek
16. srp 2013

A to 17měsíční miminko vážilo po porodu kolik když se narodilo?Protože mé dítě vážilo 4230g a mohu říct, že ty bolesti mi nastali po porodu právě.Nemohu sexovat moc jelikož jak naráží tak mě to bud bolelo a nebo jsem pak lehce krvácela právě.

sexymilacek
16. srp 2013

Naštěstí jsem měla dobrého doktora a ten mě fakt dobře vyšetřil.A bez problémů.

neominka
20. lis 2013

me zjistili prenadorovy stav na delcipku-HPV