• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lámavé nehty, máte tip na vitamíny?

21. března 2013 
ahoj, máte prosím některá tip na nějaké osvědčené vitamíny na lámavé nehty? Nikdy jsem neměla moc pevné nehty, ale nyní se mi strašně třepí, lehce zatrhávají a dělají se na nich takové ty bílé skvrnky.
20. únor 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
doporučila bych spíše P-shine :wink:
20. únor 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Vitamíny tomu možná lehce pomůžou, ale ne moc. :/ Co zkusit zpevnit je gelovými nehty? Nemám v tom zkušenosti. Já si nehty dlouho kousala, byly špatné, lámavé... po několika pokusech jsem si dala gelovky, před porodem sundala a pak už nebyl čas je kousat.
20. únor 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obycajna calciova mast, votret do nechtov aspon dva krat denne.. Nikdy som nemala tak pevne nechty ako ked som to dodrziavala..
20. únor 2013 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
biosil H
21. únor 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Souhlasím s @cerven84. Biosil, pomůže a není to drahé...
21. únor 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám Visabell a zlepšuje se to, jen škoda, že jsem ho nezačala používat dřív. Taky je dobrý B-komplex, třeba přírodní Pangamin.
22. únor 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zinek, Magnesium a Hořčík za mě pomáhá.
21. bře 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bílé skvrny jsou z mechanického poškození - ťukanec, nešetrná manikúra... (většinou nevědomky). Pro celkové zlepšení pomůže správně provedená manikúra, pravidelná péče v podobě výživných olejů a krémů. Vitamíny a nejen ve formě léků jsou důležité. Pokud jsou nehty třepivé, je dobré je nosit neustále nalakované pomocí vícevrstvého lakování, které nehet ochrání.
Pokud se zdá péče o přírodní nehty časově náročná, je další volbou Gel-polish (gel-lak) nebo klasická modeláž. :slight_smile:
21. bře 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Biosil plus :slight_smile:
21. bře 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek