Lámavé nehty, máte tip na vitamíny?

franzovka
20. únor 2013

ahoj, máte prosím některá tip na nějaké osvědčené vitamíny na lámavé nehty? Nikdy jsem neměla moc pevné nehty, ale nyní se mi strašně třepí, lehce zatrhávají a dělají se na nich takové ty bílé skvrnky.

shak29
20. únor 2013

doporučila bych spíše P-shine 😉

klarina_f
20. únor 2013

Vitamíny tomu možná lehce pomůžou, ale ne moc. :/ Co zkusit zpevnit je gelovými nehty? Nemám v tom zkušenosti. Já si nehty dlouho kousala, byly špatné, lámavé... po několika pokusech jsem si dala gelovky, před porodem sundala a pak už nebyl čas je kousat.

evaviki
20. únor 2013

Obycajna calciova mast, votret do nechtov aspon dva krat denne.. Nikdy som nemala tak pevne nechty ako ked som to dodrziavala..

cerven84
21. únor 2013

biosil H

natalie77
21. únor 2013

Souhlasím s @cerven84. Biosil, pomůže a není to drahé...

terezale
22. únor 2013

Já používám Visabell a zlepšuje se to, jen škoda, že jsem ho nezačala používat dřív. Taky je dobrý B-komplex, třeba přírodní Pangamin.

chesterbloom
21. bře 2013

Zinek, Magnesium a Hořčík za mě pomáhá.

zvalentova
21. bře 2013

Bílé skvrny jsou z mechanického poškození - ťukanec, nešetrná manikúra... (většinou nevědomky). Pro celkové zlepšení pomůže správně provedená manikúra, pravidelná péče v podobě výživných olejů a krémů. Vitamíny a nejen ve formě léků jsou důležité. Pokud jsou nehty třepivé, je dobré je nosit neustále nalakované pomocí vícevrstvého lakování, které nehet ochrání.
Pokud se zdá péče o přírodní nehty časově náročná, je další volbou Gel-polish (gel-lak) nebo klasická modeláž. 🙂

luciksima
21. bře 2013

Biosil plus 🙂

veronika4444
Odpověď byla odstraněná
Zobraz