Laserové odstranění znamének. Máte zkušenost?

matyldik
12. kvě 2020

Ahoj, před 14ti dny mi byla odstraněna znaménka z obličeje,bylo jich 8,některá místa,jsou hezky zhojena,ale na cele mám stále malé dulky,zajímá mě,zda mate někdo zkušenost a jestli se mi to ještě zatahne? Díky

marcicek84
12. kvě 2020

@matyldik pokud se to samo slouplo,neni duvod aby se to nezatahlo,pokud to byl odtrzen strup,dulek muze zustat...mne jizvy nezustaly nikdy...

tautau
13. kvě 2020

Bohužel neporadím, ale zeptám se, jestli nevíte, zda se ještě dají nejaká znaménka naúčtovat na pojišťovnu. Děkuji

marcicek84
13. kvě 2020

@tautau pred 3 lety to jeste slo...

dzalli
13. kvě 2020

Ja jsem byla na podzim. A myslim si, ze ty dulky jsou hrozne individualni, zalezi, jak to znamenko bylo "hluboke". Mamka dokonce mela po jednom stehy, jak bylo hluboke (ale to bylo vyrezavani). Ja jizvy ani dulky nemam. I kdyz po jednom mi zustala trochu takova stopa🙂 hlavne si to chrante pred slunickem

zelenaesmolda
13. kvě 2020

@matyldik boli to odstranovani?

malenka3
13. kvě 2020

@zelenaesmolda mě bolelo. Na obličeji mi nemohli dát injekci, takže to bolelo, ale je to jako štípnutí třeba 10x za sebou, takže se to vydržet dá.

kattyd
13. kvě 2020

Taky myslím že je to individuální, záleží jak hluboko to znaménko bylo. Mě po jednom na spánku ďůlek zustal (odstranovano laserem cca před 3 lety). Vse ostatní se zahojilo beze stopy.

ariadna12
13. kvě 2020

Ja na laseru byla vicekrat se znaminky, moc to nebolelo, za par dni se udelal strup, ktery se vyloupl. Nekde byl dulek, nekde ne, ale ted je to neznatelne.

apple_tree
13. kvě 2020

@zelenaesmolda Byla jsem dvakrat na laserovem odstranovani, pokazde v obliceji. Poprve nevim, jestli mi to umrtvili injekci, nebo gelem, ale nebolelo to vubec, hotovo behem chvilicky a do dvou tydnu pekne zahojeno. Podruhe jsem byla pred 15 dny, docela hluboke znaminko na nose. Davali mi umrtvovaci injekci do nosu a to bolelo pekelne. Ale jinak taky hotovo behem chvilky a ted uz to mam krasne zahojene a po znaminku ani stopa.

zelenaesmolda
14. kvě 2020

@apple_tree a hojeni pak boli?

apple_tree
14. kvě 2020

@zelenaesmolda To vubec, udela se ti maly stroupek, ja jsem si to mazala hemagelem, vubec jsem o tom nevedela a fakt do dvou tydnu neni vubec poznat, ze jsem nekde nejake znaminko mela 🙂

zelenaesmolda
14. kvě 2020
matyldik
autor
16. kvě 2020

Děkuji za reakce. Strupy jsem nestrhavala,při promazavani se samy uvolnily,ale dulky mám stále,tak uvidime,kosmeticka mi říkala,ze tomu mám dat čas. Jinak mazu 50kou. A bolela akorát aplikace injekce,ale dá se to vydržet,pak nebolelo nic,ani když to přišlo k sobě 🙂