Mallorca akné, máte zkušenost?

barinkas
7. čer 2014

Holky, bohužel i já trpím asi nějakým 3.rokem na tuto vyrážku. Malé pupínky, svědivé na pažích. Máte s tím zkušenosti? Samozřejmě jsem si něco přečetla na netu, ale zajímá mě Vaše zkušenost jak na to... Vcelku mi funguje mazat se pořád 50 krémem, ale občas zapomenu, nebo slunce náhle vysvitne atd. Zkoušely jste Betakaroten jíst? Pomáhá? Dál třeba typ kosmetiky, zda je nějaká, co má na to dle Vaši zkušenosti vliv...parfémy, něco píší na netu, že se nemají používat...

Prosím ne rady typu, být ve stínu, doma nebo nosit dlouhý rukáv, to ne. A jen opravdu osobní zkušenost 🙂 co je na netu, umím najít sama...
Děkuji 🙂

zzuzinda
9. čer 2014

Mě se tohle vyvrbilo po pobytu v Portugalsku - je to solární alergie. Po betakarotenu se mi to zhoršuje. Takže se mažu dětským krémem cca 30-50F a mám vždy po ruce Claritine. Ale musím se pochubit, po porodu dcerky se to nějak zlepšilo, takže se neosypu při prvním náznaku sluníčka a většinou jen na rukách a přes noc to zmizí. A když ne, Claritine pomůže.

barinkas
autor
9. čer 2014

takže betakaroten ne, Claritine koupím a uvidíme, díky🙂

leejlaa
15. čer 2014

no mě se to zase objevilo až po porodu...co už...🙂 používám sprej z DM je to od té jejich značky sundance, je to 30 faktor a je to přímo na mallorca akné 🙂 je dobrej.

verilan
3. srp 2014

Ahoj. Až letos se mi na těle při opalování objevují takové průhledné pupínky, které jdou lehce "seškrábnout" a většinou na místech, které se potí nejvíce (prsa, dekolt, podpaží..) . Četla jsem na internetu, že je to chemická reakce s určitým typem kosmetiky. Nevíte, jaký typ kosmetiky by to mohl být? Používala jsem třeba samoopalovací krém, tak jestli to není po něj, nevím. Děkuji za rady