• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám dlouhodobě zvýšenou teplotu, bolí mě celé tělo

3. dubna 2014 
Ahoj, na podzim jsem byla u dr, protože jsem se cítila špatně, měla jsem často teploty, afty v puse, nechutenství, bez sil. Dr nabrala krev a vše ok. Tedy nevím, co přesně dělala, vím o testech na štítnou žlázu, draslík a spol, prostě minerály, no a klasika krvinky. Shrnula to tak, že s dvěma dětma se není čemu divit a že jsem prostě vycucaná a mám víc odpočívat. Zimu jsem jakžtakž přežila a teď už se v tom přes měsíc plácám znovu. Jsem šíííleně unavená, sotva ráno vstanu, mám pravidelně kolem 37,3 až 37,5, nemám chuť k jídlu. Je to jak který den, včera to bylo trochu lepší a dneska je mi zase mizerně. Vezmu si Ibalgin a nakonec nějak naskočím, musím se starat o holky, ležet nemůžu, ale je mi to už divný. Pořád mě bolí celé tělo, klouby, mám citlivou kůži a dotyk. Před 14 dny jsem sice měla kašel, ale to už je pryč a hlavně tento stav jsem měla už předtím. Tak nevím. Dr mi řekla, že jsem unavená z dětí....mám tam znovu jít, nechat se znovu nabrat? Saozřejmě se bojím rakoviny, taky mě to napadlo, ale to dr z běžného krevního obrazu nezjistí. Kdybych měla mononukleozu, poznala by to z krve. Co mám dělat?
3. dub 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, máš pěkně blbého doktora. Já bych šla jinam, kamkoli, kde se budou mým problémeme zajímat, protože tvj zdravotní stav normální není...Co třeba borelioza?
3. dub 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@knobloska Také mě napadla borelióza, i protože ji mám já. Nemusí být ani od klíštěte. Pozná se z krve, ale asi se musí udělat odběry přímo na ty borelie.
3. dub 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathy.skal
@ipkh já jdu zítra k jiné dr. Teď zrovna mám zase teplotu, normální to opravdu není. Asi nejdřív udělá základní krevní obraz a pak se uvidí co dál. Je to na nic, tohle čekání.
3. dub 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek