Mám dlouhodobě zvýšenou teplotu, bolí mě celé tělo

knobloska
3. dub 2014

Ahoj, na podzim jsem byla u dr, protože jsem se cítila špatně, měla jsem často teploty, afty v puse, nechutenství, bez sil. Dr nabrala krev a vše ok. Tedy nevím, co přesně dělala, vím o testech na štítnou žlázu, draslík a spol, prostě minerály, no a klasika krvinky. Shrnula to tak, že s dvěma dětma se není čemu divit a že jsem prostě vycucaná a mám víc odpočívat. Zimu jsem jakžtakž přežila a teď už se v tom přes měsíc plácám znovu. Jsem šíííleně unavená, sotva ráno vstanu, mám pravidelně kolem 37,3 až 37,5, nemám chuť k jídlu. Je to jak který den, včera to bylo trochu lepší a dneska je mi zase mizerně. Vezmu si Ibalgin a nakonec nějak naskočím, musím se starat o holky, ležet nemůžu, ale je mi to už divný. Pořád mě bolí celé tělo, klouby, mám citlivou kůži a dotyk. Před 14 dny jsem sice měla kašel, ale to už je pryč a hlavně tento stav jsem měla už předtím. Tak nevím. Dr mi řekla, že jsem unavená z dětí....mám tam znovu jít, nechat se znovu nabrat? Saozřejmě se bojím rakoviny, taky mě to napadlo, ale to dr z běžného krevního obrazu nezjistí. Kdybych měla mononukleozu, poznala by to z krve. Co mám dělat?

kathy.skal
3. dub 2014

Teda, máš pěkně blbého doktora. Já bych šla jinam, kamkoli, kde se budou mým problémeme zajímat, protože tvj zdravotní stav normální není...Co třeba borelioza?

ipkh
3. dub 2014

@knobloska Také mě napadla borelióza, i protože ji mám já. Nemusí být ani od klíštěte. Pozná se z krve, ale asi se musí udělat odběry přímo na ty borelie.

knobloska
autor
3. dub 2014

@kathy.skal
@ipkh já jdu zítra k jiné dr. Teď zrovna mám zase teplotu, normální to opravdu není. Asi nejdřív udělá základní krevní obraz a pak se uvidí co dál. Je to na nic, tohle čekání.