Mám neustálý hlad

katule22
15. led 2019

Ahoj holky,
Prosím vás o radu a zkušenosti. Jim pravidelně, celkem i zdravě. Snažím se neprecpavat, piju jen vodu 2L denně. Mám neustali hlad, v břiše mi kruci a je mi z toho pak špatně. Hlavně se to děje když si jdu lehnout, prijdu z práce a je mi zle. Snažíme se o mimco tak bych nechtěla nic zanedbat a být fit. Jde mi o to cim tu nevolnost z hladu zastavit. Mám nafoukle bricho po celý den. Nevíte někdo co s tím? Moc děkuji

neomenia
15. led 2019

Jist casteji po malych porcich? Brzy se vytravi po jidle s cukrem taky...

hezz17
15. led 2019

A jaký máš jídelníček? Pro představu... Jinak zkus Kaloricke tabulky.

katule22
autor
15. led 2019

@hezz17 vajicka na jakykoliv zpusob ke snidani, bílý jogurt s musli nebo oriskama, k obědu maso se zeleninou, ovoce nebo zeleninu, večeře odložený chléb nebo salat. Děkuji za rady jestli je tohle špatný přístup tak jsem šťastná za vše co mi poradite.

mahev
15. led 2019

Podle toho co píšeš,jídla je málo.V poledne maso a zelenina a večer jen zelenina.Kaloricky moc málo,nedivím se ,že máš hlad..Zaregistruj se na stobklub.cz.a zadej svoje jídlo a uvidíš jak to s tebou je 🙂)))).

katule22
autor
15. led 2019

@mahev dobře moc dekuji

mahev
Autor odpověď smazal
Zobraz
kittyy17
15. led 2019

@katule22 přidej odpolední svačinu, druhou večeři, a kousíček čokolády po obědě. Jinými slovy, nastav si jídelníček jako dvouleté dítě, každé 2,5 hodiny. A k večeři si dej žitné pečivo

ejmate
15. led 2019

@katule22 Také mi přijde, že máš málo jídla. Nevynechávala bych přílohy k obědu, protože jen po masu a zelenině budeš mít hlad. Zařaď si do jídelníčku i luštěniny a třeba já bych měla hlad i po vajíčkách k snídani. Nejvíc se najím kaše s ovocem/oříšky (ale ne ty připravené z obchodu, jsou samý cukr). Jinak ovoce jez jen dopoledne, odpoledne už zeleninu. Ale k té odpo. svačině si klidně dej k té zelenině kousek sýru nebo nějaké bílkoviny, jinak zase budeš mít hlad.
Jinak jestli chceš hubnout, tak já jsem pečivo úplně vynechala, maximálně něco celozrnného k snídani - pečivo+šunka+máslo+zelenina.
Jo a nekupuj nic co je light - je to samý cukr.

katule22
autor
15. led 2019

@ejmate dietu nedrzim a ani nechci od vánoc mám dole 3 kila a jsem z toho nesva teď jsem na 54. Hybu se jen v práci jsem servirka tomu já říkám pohyb😂😂

lueur
15. led 2019

@katule22 jak to rict jednoduse... proste se najez😁 dej si toho vic. Pokud takhle, tak mas k snidani vajicka aspon 3, k obedu poradny flak masa, kdyz uz jen se zeleninou? Dej si i neco odpoledne a klidne druhou veceri, pokud nejsi na redukci, dej si, na co mas chut. Kdyz chces mimi, telo musi byt b pohode a neni duvod ho nejak stresovat. Dej si klidne i neco malyho sladkyho.

katule22
autor
15. led 2019

@lueur dobře tak jo moc Vám děkuji ❤

ivular
15. led 2019

Já jsem tu situaci nějak nepochopila. Hubneš, nechutenstvím netrpíš, ale přesto se omezuješ a jíš tak málo? Proč?

katule22
autor
15. led 2019

@ivular hubnutí nějak neplánují a neplanovala jsem šlo to prostě samo. A asi mají holky pravdu ani jen málo jim. Zvysim dávky jídla a bude mi snad líp 😊😊

cuuza
15. led 2019

Hubneš, máš hlad a fyzicky namáhavé zaměstnání. V jídelníčku máš málo kvalitních sacharidů i tuků. K snídani přidej žitny chléb, k obědu přílohu a k večeři bílkoviny(tuňák, cottage atd)

dura175
15. led 2019

@katule22 Mně se to taky občas stávalo, že mně večer kručelo v břiše z hladu až mi z toho bylo šoufl. Tak jsem začala s těmi kalorickými tabulkami a zjistila jsem, že málo jím. Já mám teda speciální zdravotní dietu, takže si to musím víc hlídat. No ale od té doby si to v průběhu dne tak nějak kontroluju, abych měla dost a někdy se večer musím "dotlačit" kouskem ovoce nebo jogurtu.

saminomimino
15. led 2019

To bych tak měla hlad,nemáš tam nikde energii,normálně se nacpy

katule22
autor
16. led 2019

Holky jste super fakt moc dekuji včera jsem udělala vše co jste mi poradily šla jsem spát a hlad nikde .❤❤👌 moc dekuji fakt moc