Mám průjem, nic nepomáhá

lucijenkaa
1. čer 2014

Dobrý den maminky,tentokrát se to netýče dítete ale me,nemám kam jinam napsat.Prosím.Od čtvrtka mám prujmy ale začalo se to zhoršovat,včera sem byla na pohotovosti,predepsaly mi nejaký leky ale nic nepomáhá,dieta,leky,hodne pít,jen co necozkousnu nebo se napiju,letím ale fakt hrozne moc rychle.Trvá to už dlouho,ve dne,v noci.Prosím kdo mel dlouhodobej prujem akutní a opravdu ho prešel,nebo si vás musely v nemocnici nechat.Já lítak každkou chvilku a žádná zmena,prosím poradte,mám 10 mesíční dceru a musím se uzdravit 😢

lv
1. čer 2014

Smecta, Tasectan, a probiotika. Dieta - nejlíp den nic, pak známa klasika ryze, mrkev, suchary atd...no a neodejde to hned, chce to aspoň den dva v posteli. Nemůže ti někdo mimi pohlidat? Alespoň vzít ven?

lucijenkaa
autor
1. čer 2014

bohužel jedine zítra.Dekuji za rady a co to černý uhlí?
to mužu když už beru ercifuryl?A mužu mít ve stolici takoví miniaturní mrtví červíky,vímje to oškliví ale je to tak,ale myslím že tam sou jen živí ne?

lucijenkaa
autor
1. čer 2014

@iv a moc moc dekuji že aspon vy radíte,nikdy sem se stím nesetkala a mam fakt strach.Už na wc kolikrát brečím,je to jak voda a já hladovím a nic me neprechází 😢 😢

12martinka
1. čer 2014

Přesně toto měl přítel. Nic v sobě neudržel... Šel k Dr. a ta mu napsala Ercifuryl. K tomu měl probiotika a černý uhlí,to mohl brát v odstupu 2 hodin. Hlavně to chce pít a hlídat si váhu,aby nešla rychle dolů... Přítel strašně hubnul a hrozily mu kapačky... Jinak po těch práškách se mu to začalo asi po 3 dnech lepšit. Přeji Vám,ať jste brzy v pořádku.

lucijenkaa
autor
1. čer 2014

@12martinka je tak moc dekuju snad bude líp a ten Encifuryl mám brát v celku nebo rozpouštet ve vode?Je to nepríjemný,nikomu by jsem to neprala,ani nepritelovi fakt.

12martinka
1. čer 2014

Já myslím,že tam je to jedno,ale jestli v sobě ani tu vodu neudžíte,tak normálně celý,tak si to bral i přítel.

lucijenkaa
autor
1. čer 2014

je to hruza a mam fakt strach že to neprejde.Už to trvá moc dlouho a co vše jedl a pil?po celí den myslím

gwennie
1. čer 2014

@lucijenkaa Hele tezko rict takhle z fleku, cim to je... Ja to tak mela asi 2-3 mesice, chodila jsem treba 15x denne, masakr, skoncila na 39kg, a ercefuryl nezabiral ani zadne jine desatery leky. Jestli muzes, domluv si kolonoskopii. MI tam prave zjistili zanet tlusteho (nebo tenkeho? uz nevim) streva, nasadili potrebnou lecbu a do tydne bylo vse pryc...po dvou mesicich... Takhle te budou lecit na vsechno mozne, ale muze to byt neucinne, zbytecne se to protahuje... S 10ti mesicni dcerou mas namahu jak prase, vim, o cem mluvim, nemas cas plytvat energii a cekat, ktere leky zaberou.... Fakt jdi za svou MUDr., at te posle na to kolono.

lucijenkaa
autor
1. čer 2014

@gwennie ahoj,dekuju za radu a jak dlouho jsi tam ležela?nemužu si dovolit být tak dlouho pryč,jediný hlídaní je prítel a ten musí pracovat

gwennie
2. čer 2014

tam neležíš, to ti udělají během hodiny a pustí tě zase domů. Ta kolonoskopie slouží k tomu, aby zjistili přesně, CO ti vlastně je. A pak nasadili potřebnou léčbu.
Většinou nejprve berou vzorek stolice, ale třeba u mě nenašli žádnou abnormalitu, proto bylo jasné, že je to funkční porucha střev - a museli si na ně "podívat"

lucijenkaa
autor
2. čer 2014

@gwennie Ahojky po pravde dneska sem byla jen dvakrát a fakt jen trošičku ale porád to je rídčí.Nevím jestli mám už zustat jen u leku co mi dal doktor nebo stále brát to uhlí.Zítra jdu ke svímu lekari tak se ho na to zeptám,nevím fakt jestli prestat stím uhlím aby se mi to zase nevrátilo porádne nekolikrát denne

gwennie
2. čer 2014

@lucijenkaa tím uhlím nic nezkazíš, to se neboj, pokud ale je to něco závažnějšího, tak tím ani nic nespravíš :( 🙂