Mám rakovinu. Jak s tím bojujete?

dooriska
28. únor 2013

Při pohledu do zrcadla si říkám, proč já? ale nejsem jistě sama koho trápí tato nemilosrdná nemoc. Jak s tím bojujete?

eficenka
28. únor 2013

já sem měla, když mi bylo 16 let - jsem už naprosto zdravá, jen chodím na kontroly...
o jakou rakovinu se jedná? jaké sou vyhlídky - léčba, chirur.řešení, chemoterapie ?
myslím na Vás! bojujte pro vaše děti! bojujte!

pistalinda35
28. únor 2013

@dooriska držím Ti moc palce, máš moc krásnou rodinku a musí vše dobře dopadnout ! Moje mamka měla rakovinu, vzali ji prso. Už je to osm let. Od začátku to nesla moc statečně, časem jezdila na výlety a věnovala se vnoučátkům. A bojovala. Bojuj také a vyhraješ !! Můžu se zeptat, o co se jedná ? Můj kamarád se léčí s játry (nádor) ..je mu 28 let... dostal nejnovější léčbu.. třeba bych se mohla pozeptat, kde a co ....

terycek
28. únor 2013

Ahoj, jsme ve čtvrtém měsíci těhotenství a moje rakovina je jen o pár týdnů starší jak moje malé nenarozené dítě. První dva měsíce sem měla šílené návaly deprese. Nakonec sem při vymíšlení jména pro dítě rovnou pojmenovala i svůj nádor a něj se mi s tím teď žije trochu líp. Je to poněkud morbidní, ale u mě to zabralo. Hlavně nesmíš definitivně propadnout beznaději. Bude to určitě v pořádku.

strapocka
1. bře 2013

Holky přeju hodně sil a pozitivního myšlení..Držte se!!!

hastr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zachrana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucaaak
8. kvě 2015

@zachrana omYl jste vy! Hnus

zachrana
9. kvě 2015

Když si to myslíte já pomohl z 250 lidi 236 takže včem bych měl byt hnus že pomohu zcela zadarmo tohle je váš nazor ale jsou lídí který jsou ve 3 stadiu kdy maji 15% šanci ale u mě to je mnohem víc a ještě k tomu je to sladky a pomuže to daval sem to i dětem a tet jsou zdravy