Masáž na začátku těhotenství, bude vše v pořádku?

jezucha
4. led 2017

Ahoj holky, stalo se vám, že jste byly na začátku těhotenství (o kterem jste ani nevedely) na masazi a vše bylo nakonec v pořádku? Moc děkuji za odpovědi..

alicie_k
4. led 2017

Já jsem byla na pár dní šplhat po kopcích ve Vysokých Tatrách. Jeden večer jsem měla masáž celého těla, bolelo mě všechno ještě pár dní po návratu. A to jsem i zjistila, že jsem těhotná 🙂 jsem ve 20.tt a vše OK 🙂

kkubikula
4. led 2017

Ano,mam mamu maserku.napred jsem tehotenstvi nevedela a potom mi delala tehotenskou masaz.

eofab
4. led 2017

Ano, byla jsem na masáži v těhotenství. Byla jsem na začátku, maserce jsem to neřekla, protože to bylo ještě tajemství. Měla jsem z toho špatný pocit, abych miminku neublížila. Vše ale bylo v pořádku. Víc už jsem ale na masáž nešla

jezucha
autor
4. led 2017

Tak jste mě trochu uklidnily..Děkuju!😉

cizinkaa
4. led 2017

@jezucha ja do nejakeho 20. tydne spala i na brise a tak. Pokud ti vylozene netlaci na bricho, coz se mi pri masazi nikdy nestalo, 😃 tak se nemuze nic pokazit. 😉

sara84
4. led 2017

Ja byla v ccca 25tt na tehotenske masazi a vubec mi neudelala dobre...bylo mi nekolik dni hodne divne. Ale vse ok, mimis zdravy. Ale znovu bych uz nikdy nesla!

medulinek
4. led 2017

ja byla taky nejak kolem 20tt na tehotenskou,masaz byla vsede a i pres to se mi u ni udelalo zle,mozna nejaky bod nebo neco,ale slozila jsem se a pekne sjem si polezela nez jsem mohla domu,taky uz bych nesla a to to byla hodne zkusena maserka fyzioterapeutka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru