• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte některá problémy s kostrčí? Stažené pánevní dno?

5. června 2013 
CO vám pomohlo a za jak dlouho?
4. čer 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomohl jen cas, nic vic :wink:
4. čer 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ji cítím ještě 2 roky po porodu :rolling_eyes:
4. čer 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já cítila kostrč půl roku po porodu, pak to přešlo. Po druhém už nic. :wink:
5. čer 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Co cvičení podle Mojžíšové?
5. čer 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
odblokování fyzioterapeutkou a potom cvičení mojžíšové. vřele doporučuju!
5. čer 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je otázka primo pro me :slight_smile: Ja mela uraz před deseti lety a kostrc mam totalne zlomenou. Po x neucinych zákrocích a rahabilitacich me poslali na amputaci posledních 5-ti obratlu. Dekuju bohu, ze i před temi deseti lety jsem byla natolik rozumna a nesla do toho. Kazdopadne problémy mam silene zvlast poslední 2 roky, to prozivam peklo na zemi, bolesti každý den, neexistuje ulevna poloha, rozhodilo mi to uz celou panev i nohy, ale bohužel neexistuje zadna metoda, která by na me zabrala a to snad není zadna, kterou bych nevyzkoušela...
Kazdopadne vetsine lidi pomuze prave fyzioterapie, Mojzisova, manipulace kostrce atd...
5. čer 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po 1.porodu mi trvalo půl roku,než se mi všechno srovnalo.Po 2.porodu jsem se srovnala během 14.dnů,protože nebyl čas na skučení a polehávání,když jsem se musela postarat o 2 děti bez jakékoliv pomoci od druhých.Po 3.porodu bych byla asi fit hned,jakmile bych se vrátila z porodnice domů-to by bylo teprve cvíčo :grinning:
5. čer 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda že je toto téma položeno jako otázka.
pokud to zakladatelka myslela jako problem otěhotnět tak s tím jsem měla take problém. mě pomohlo narovnání přez zadek.. zní to divně :grinning: ale je to tak
5. čer 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek