Máte některá problémy s kostrčí? Stažené pánevní dno?

honzinky
4. čer 2013

CO vám pomohlo a za jak dlouho?

petule12
4. čer 2013

Pomohl jen cas, nic vic 😉

camelinka
4. čer 2013

Já ji cítím ještě 2 roky po porodu 🙄

zuzi82
5. čer 2013

Já cítila kostrč půl roku po porodu, pak to přešlo. Po druhém už nic. 😉

innes
5. čer 2013

Co cvičení podle Mojžíšové?

svoba
5. čer 2013

odblokování fyzioterapeutkou a potom cvičení mojžíšové. vřele doporučuju!

anatanka
5. čer 2013

Tak to je otázka primo pro me 🙂 Ja mela uraz před deseti lety a kostrc mam totalne zlomenou. Po x neucinych zákrocích a rahabilitacich me poslali na amputaci posledních 5-ti obratlu. Dekuju bohu, ze i před temi deseti lety jsem byla natolik rozumna a nesla do toho. Kazdopadne problémy mam silene zvlast poslední 2 roky, to prozivam peklo na zemi, bolesti každý den, neexistuje ulevna poloha, rozhodilo mi to uz celou panev i nohy, ale bohužel neexistuje zadna metoda, která by na me zabrala a to snad není zadna, kterou bych nevyzkoušela...
Kazdopadne vetsine lidi pomuze prave fyzioterapie, Mojzisova, manipulace kostrce atd...

karotky
5. čer 2013

Po 1.porodu mi trvalo půl roku,než se mi všechno srovnalo.Po 2.porodu jsem se srovnala během 14.dnů,protože nebyl čas na skučení a polehávání,když jsem se musela postarat o 2 děti bez jakékoliv pomoci od druhých.Po 3.porodu bych byla asi fit hned,jakmile bych se vrátila z porodnice domů-to by bylo teprve cvíčo 😀

eimmy
5. čer 2013

škoda že je toto téma položeno jako otázka.
pokud to zakladatelka myslela jako problem otěhotnět tak s tím jsem měla take problém. mě pomohlo narovnání přez zadek.. zní to divně 😀 ale je to tak