Máte zkušenost s injekcí vitamínu B12?

jara
24. lis 2013

Ahoj maminy (i nemaminy samozřejmě 🙂), zajímalo by mě, kdo a jakou zkušenost má s aplikací vitamínových injekcí B12? V jakém případě vám byly napsány, jaké účinky jste pozorovaly, atd. atd. Přibraly jste po nich?

amabilis
24. lis 2013

@jara Já jich měla deset, když jsem měla pásový opar. Je to injekce, která neskutečně bolí, po píchnutí je normálně cítit, jak se postupně "rozlívá" do těla. Ale nemám pocit, že bych po nich přibrala. To by možná člověk musel brát nějak dlouhodoběji. Jinak při pásovém oparu se to prý dává kvůli lepšímu hojení.

alneka
25. lis 2013

Měla jsem jich 5, po velkém výsevu oparu (herpes simplex) na celých rtech. Aplikace na infekčním, dost to bolelo. Dalších 4 pak u obvoďáka. Na přibrání vliv nemělo, ale upravilo se mi zažívání, pleť, nehty (nevím, zda na to všechno měly vliv injekce). Ale jsou to injekce, co se píchají při nechutenství, dokonce i psům 😀

misa84
28. lis 2013

@jara ahoj, chodím na injekce B12 kvůli chudokrevnosti, mela jsem jich asi 8, 10, nevim, jeste me nejake cekaji. ze by to bolelo nejak extra ne, pichali mi to do zadku, bolelo proste jen pichnuti. na pribirani to u me vliv nemelo, i kdyz jsem taky cetla, ze to byva...ale ja se hlidam, hodne sportuji a tak. plet mam hezci, ale mozna je to tim, ze jsem konecne nasla pro me vhodnou kosmetiku. 😉 😉

jara
autor
28. lis 2013

@amabilis
@alneka
@misa84 děkuji za příspěvky.🙂

adenka84
1. pro 2013

@jara ahoj já jich měla poporodu 13, ale vůbec mě s mým problémem nemohli.. ale vůbec..:(

jara
autor
1. pro 2013

@adenka84 a co jsi měla za problém, jestli se můžu zeptat??

mili00
1. pro 2013

já je měla 2x po 10 inj. a měla jsem prý po nich přibrat :( ale nic,
jinak jak holky píšou do zadku a moc to nebolí, jen trochu cítíš ten tlak potom, jinak nic, přežiješ normalně,

adenka84
1. pro 2013

@jara já je dostávala díky mým problémům vznikllým poporodu ve spinální anestezii.. byl mě napíchnutý nějaký nerv a brněla mě od toho hrozně noha...a to, že v kuse...ale jak už jsme psala nepomohlo to... dcera se narodila v říjnu a brnění ustálo až v březnu..a to ze dne na den.. dnes ho pocituji jen když venku hodně mrzne a nebo se třeba naložím do hodně teplé vody...
jinak bolet mě nějak extra neboleli.. spíš mě hrozně smrděli.. 😀

jara
autor
2. pro 2013

@mili00 nepřibrala?? Já na ně chodím ze stejného důvodu...a jakou váhu/výšku jsi měla?

mili00
2. pro 2013

@jara ten problém mám pořád vaŽÍM 42KG/160 CM, kost a kůže 😖

jara
autor
2. pro 2013

@mili00 to jo teda..pořád nemůžeš nabrat?? A otěhotněla jsi bez problémů?

romantika
2. pro 2013

ja dostavala naneurologii, myslim ze je to hlavne dobry na nervy a celkove oslabeny organismus stresem a tak. na vahu to vliv nemela a dost si myslim, ze to mělo vliv na to ze jsem otěhotněla 🙂)))

mili00
2. pro 2013

má normální dřívější váha 52 kg - při prvním jsem měla 49 kg a otěhotněla jsem a při druhém jsem mohla mít tak 45 kg, pořád jsem hubla a teď jsem na svém minimu bych řekla ☹ , TeDkom vyzkouším nějakej gainer + cvičení aspoň na nabrání sval. hmoty, protože se na sebe nemůžu dívat....mám z toho už depky, je pravda, že jsem si to zavinila tím, jak jsem po 1. porodu byal ve stresu a neměllaa jsem absolutně chut k jídlu, bohužel pomaličku to semnou šlo z kopce...

petakk
15. únor 2014

@romantika my se snažíme o mimi a musím napsat díky bohu,že to zatím nevyšlo,protože mám nyní pásový opar a to by bylo hodně zlý. Kvůli oparu mi teď píchají B12tky, tak se chci zeptat,je šance, že mi potom pomůžou otěhotnět, když ty píšeš,že máš pocit,že ti to pomohlo? 🙂 😉