Menstruace dlouhá cca 30 dní, máte zkušenost?

hortensiee
20. říj 2013

Vždy jsem měla menstruaci dost rozhozenou a bolestivou.Někdy dlouhou ,někdy dlouho nic.Teď již asi půl roku mám menstruaci cca 30 dní,pak 3 až 5 dní bez ms a pak zase menstruace cca 30 dní,prostě přesně naopak než by to mělo být.Je chvíli silná,chvíli slabá....cítím se dost unaveně,ospale,docela mně to ubíjí.Břicho mě pobolívá hlavně na jedné straně a mám pocit že jsem jakoby nafouklá.... HA neberu,nedělala mi dobře.K doktorovi se objednat pořád odkládám z důvodu,že se nějak nedokážu strefit do období bez ms. Má někdo podobnou zkušenost?

davidjitka
20. říj 2013

Asi bych nečekala na těch pár dní bez MS a šla k doktorovi rovnou..měl by to vědět a určitě ti něco poradí spíš on, než někdo tady 🙂

hortensiee
autor
20. říj 2013

Nečekám rady....spíž mě zajímají zkušenosti...i tak děkuji za reakci 😉

nonnni
21. říj 2013

@hortensiee necekej na cas bez MS, lekar uz si pporadi, od toho tam jsou. Tohle v zadnem pripade neni bezne a potrebuje akutni pozornost.

climb10
21. říj 2013

@hortensiee určitě na nic nečekej a co nejdříve gyn. navštiv.... toto opravdu není normální a někde bude problém ☹ a doporučuji navštěvovat hodiny "jóga pro ženy" - pomůže ti to 🙂

evulinkab
21. říj 2013

@hortensiee Mívala jsem to tak v 16ti letech, kdy hormony a telo teprve "dozrávají"...napsal mi tenkrát Orgametril...

Ale předpokládám, že tobe už není 16náct...takže určite bež co nejdříve k doktorovi, nečekej na období bez menstruace, doktor te vyšetří i tak.

janicka85
21. říj 2013

ahojky, jestli ti může poradit, pokud půjdeš k doktorovi, hlavně, at ti nenesadí opět ani hormony antikoncepci.-aspon zatím ne. 🙂 Gynekologové to tak dělají. Můžeš si napsat radeji gynekolzce do CENAP, která ti poradí dobře. Neboj, nic to nebude.

lamberta
22. říj 2013

Kamarádka s tím taky měla hodně problémy. Třeba 7 dní MS, pak tři dny nic, pak zase krvácení. Doktor jí zjistil, že nemá v děloze téměř žádnou ochranou sliznici, ty stěny dělohy se o sebe třou a pak krvácí. Jí se to teda dělalo hlavně po nějakém cvičení, prý jí to ale skoro vůbec nebolelo. Zašla bych k doktorovi klidně bez objednání - ráno tam zavolat a vysvětlit situaci.

ivka3
18. črc 2016

Ahoj ,já ted uz mences 24 den,byla sem u lekare,tvrdi ze deloha v poradku,dal mi orgametril a pry 10 dni brat ,pak vynechal a prijde mences.ale já jí mám pořád.Ted v patek vecer jedem na vikendove koupani k mori a já mam strach ze tam budu jen sedet na horku. ☹ bude mi 45 lZa chvili jedu na ambulanci do nemocnice ,sem zvedava co mi tam reknou .

lenatu
18. črc 2016

Ahoj, já jsem měla MS 32 dní, ale po šestinedělí ...s tím že asi 27.den ze mě vypadla sraženina 10na10cm..tak jsme jeli na pohotovost a tam mě Mudr vyčistila a kus ze mě ještě vytahla a poslala do laborky (aby zjistila co to bylo). Každopádně bylo po bolestech a říkala, že to nemusí být nutně tím, že jsem před chvílí porodila, že se to stává i normálně...No tak teda nevím no..každopádně mi řekla, že kdybych neměla pravidelnou ms a pak ji třeba jednou za 3 měsíce měla takhle silnou musela bych na nejakej zákrok (mluvila o přišití tkáně). Víc jsem z ní bohužel nedostala..doteď čekám na výsledky protože se v tom pořád šťouraj ..dokonce mi rekla ze bych měla jít na kyretáž, ale nic mi nerekla ani kde se ta sraženina vzala a to jsem se jí ptala asi 4x. Takže doporučuji šup šup k doktorovi (nejakemu vyhlášenému a nenechat se odbýt..) 30 dní určitě normální není 🙂

lenatu
18. črc 2016

A omlouvám se za případné chyby píšu z tel..