Menstruace každých 14 dnů, co pomohlo na zlepšení cyklu?

saga100
30. bře 2015

Ahojky, k věci: v únoru jsem vysadila antikoncepci, no a teď každých 14 dnů mám menstruaci, ne slabé krvácení, prostě klasická menstruace se vším všudy, bolesti apod. Co si tady pročítám příspěvky, tak je jasný, že nějaká ovulace u mě neprobíhá ani náhodou, tzn. ani mimčo nebude. Vím, že je to chvilka, teprve měsíc, nechci právě běžet hned k doktorovi, ale dny se táhnou a mě to vrtá hlavou. Má někdo stejnou zkušenost? Co Vám pomohlo na zlepšení cyklu? Brala jsem 8 let Tri-regol, potom rok pauza a pak asi půl roku zpátky na práškách a teď úplné vysazení a snaha o mimčo 🙂. Podotýkám, že nikdy předtím jsem neměla díky anti problém s menstruací, byla přesná jak hodinky, ovšem teď...

xxxslunickoxxx
30. bře 2015

Taky jsem menstruovala každých 14 dní v prvních 2 měsících, pak se zpozdila a měsíc byl klid, pak trvala 1 den a tak všelijak :D Běžela jsem k Dr. a byla na mě hnusná, že ať jsem za nějaký menzes vůbec ráda, jiná děvčata musí dostávat injekce, aby menstruaci měla... Bála jsem se prostě jen, jestli to nebyl potrat, proč tak často, nemám nádor? Byla jsem v šoku. Takže jestli my dvě máme stejná těla ( :D situace), tak nyní jsem bez antikoncepce již 7.měsíc, do 5.jsem neměla ovulace a nyní nevím, jestli už nějaká sliznice a ovulace je. Každopádně cyklus pravidelný rozhodně nemám, lítá mi to 18-27 dní a beru na to bylinky Gynex a Fertility Blend. Prý až rok trvá tělu, než se upraví. Ale třeba to budeš mít jinak 🙂

danuselokovicova
30. bře 2015

Moje známá to měla taky, a nakonec ji museli píchat injekce, protože krvácela co týden.

kachnanek
30. bře 2015

Já jsem s tím taky měla problémy, buď jsem nekrvácela vůbec, nebo třeba 14 dní v kuse, bylo to šílený a nakonec z toho byl syndrom PCO… Dostala jsem Metformin a Utrogestan a po zlepšení(což teda nějakou dobu trvalo) na vyvolání ovulace Clostilbegyt a miminko zadařilo se hned napoprvé 🙂

verca8516
29. bře 2021

Ahoj je mi 12 letos mi bude 13 menstruaci jsem poprvé dostala 1. Prosince a menstruaci mám teď asi 1 měsíc každých 14 dní docela silnou. Mamku nemám takže by jsem to musela řešit s tátou a to úplně nechci. Poradíte mi někdo?