Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Menstruace po porodu u maminek, které nekojily

hasara33
20. pro 2019

Zdravím, měla jsem od začátku problémy s kojením a bohužel jsem kojila ani ne 14 dní, byla jsem z toho na nervy a mléko se mi nakonec ztratilo v podstatě ze dne na den. Chci se zeptat těch mamin, které nekojily, kdy vám po porodu dorazila první menstruace?

dominika07
20. pro 2019

Dva měsíce po porodu 🙏🙄😀 ale ještě dlouho byla dost nepravidelná

arevb
20. pro 2019

První dítě se mi nedařilo kojit, menstruace dorazila přesně po šestinedělí

hanulkaha
20. pro 2019

Hned po šestinedělí 😰 a od prvního cyklu pravidelna. Jedine, co se mi po druhem porodu zmenilo je to, ze me pri ovulaci boli/picha v podbrisku a to docela intenzivne, predtim jsem to nemela a ovu necitila.

berluska
21. pro 2019

nekojila jsem ani jedno z dětí a menstruace vždy dorazila cca 14 dní po šestinedělí a mám ji pravidelnou +-2 dny a jak píše paní nade mnou poznám přesně kdy mám ovulaci 🙂

kaja2016
21. pro 2019

Za sest nedel. Ukazkove.

adelakasova
21. pro 2019

Já rodila 5.10 mléko jsem neměla MS ještě nedorazila

handulkak
21. pro 2019

@hasara33 u mě šest neděl po porodu, asi tři dny po kontrole. A od te doby pravidelně +- 4dny

deaneira29
21. pro 2019

Kojila jsem jen částečně tři měsíce a první dorazila hned po šestinedělí a hned pravidelně

elsy3
21. pro 2019

Kojila jsem a částečně dokrmovala UM necelý měsíc. Malá byla nedonošená, neměla sílu dlouho sat a hned usínala. Na konci šestinedělí MS dorazila a od té doby mám antikoncepci ;)

hasara33
autor
21. pro 2019

Všem děkuji za odpovědi, no vidím, že téměř všechny jste dostaly MS těsně po konci šestinedělí....nevíte čistě náhodou do jaké doby je ještě normální nemít MS po porodu při nekojení a kdy už by se to mělo řešit s doktorem? Bohužel jsem se zapomenula při poslední návštěvě zeptat 🙄

lachtanice86
21. pro 2019

Já nekojila vůbec a ms jsem dostala 4tydny po porodu, vím že to byla ms, ocistky už nebyly žádné . A ihned pravidelně

geen
21. pro 2019

Kojila jsem ani ne dva týdny a MS jsem dostala 4mesice po porodu

Sem začni psát odpověď...

Odešli