Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Menstruační bolesti po císaři. Máte někdo zkušenosti?

brisalek
1. lis 2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat na zkušenosti těch, co trpí migrénou....Od porodu (císařem) mám ovulační bolesti. Bolest v podbřišku trvá 4-5 dnů, mám v břiše jakoby nafouklý balonek, cítím bolest i na máčknutí i třeba při sedání si... Je to silnější než bolest při menstruaci. Mám také dost výrazný "plodný" hlen. Nic z toho jsem před těhu neměla. Bolesti se snižovaly čím později to bylo od porodu, po potratu v 9tt. v loni se zase trochu zhoršily a pak zase snižovali. Ale posledního asi půl roku jsem navíc okolo ovulace "úplně mrtvá" jako kdybych měla dostat chřipku, začne mě bolet hlava a je mi na zvracení. Když jsem to říkala moji dr., tak vždy jen navrhla hormonální antikoncepci, kterou nechci. Bolest hlavy se objevuje i okolo začátku menstruace. Mate s tím zkušenosti? Pomohlo vám něco??? Dík
Diskuzi jsem dala na volnou diskuzi a neukáže se ve všech tématech, proto píšu i sem. Dík.

lucijeta
6. lis 2011

aoj, mě migréna trápí od 13 ale až vloni jsem začla chodit na neurologii. paní doktorka mi předepsala rosemig- zabere hned, doslova vypne bolest hlavy, ale mám po něm problém se v práci soustředit=/ a je celkem drahý. já mám migrénu taky spojenou se začátkem menstruace, stresem nebo změnama tlaku. jsem právě zvědavá jak to bude v těhotenství a poté, mimčo teprve plánuju.

Sem začni psát odpověď...

Odešli