Menstruační kalíšek - jaký doporučujete?

nadja73
27. kvě 2013

Holky, už jsem se rozhodla, že vyzkouším menstruační kalíšek. Nemívám nijak zvlášť silnou MS, ale kvůli tomu údajnému pohodlí, bych ho ráda vyzkoušela. Na trhu je víc značek. Je nějaká, které bych se měla vyhnout nebo je to vcelku jedno? Momentálně vidím v akci Luno Violet. Předem díky za doporuční a názory. 🙂

ratatooy
27. kvě 2013

luna ma kamaradka a velice si to chválí,ikdyž mívá hodne silnou ms,akorát má poznatek že si koupí i ten menší na dny kdy už t neni tak silné

mamkamarketa
27. kvě 2013

Ja mam ladycup a jsem nadmiru spokojena

maudn
27. kvě 2013

mám ladycup a spokojenost

martinan4
27. kvě 2013

To je těžký radit, každýmu bude sedět něco jiného 🙂 Já mám MoonCup a jsem moc spokojená... vybírala bych takový, který má dole vroubky, mnohem lépe se pak vyndavá (MoonCup má dole ještě takový "ocásek", ten jsem musela ustřihnout, protože mi vadil). Zkus se podívat na kalisek.cz, je tam spoustu zkušeností a rad 🙂

radun
27. kvě 2013

TAky mám ladycup a je fajn - ale žádný jiný jsem nikdy neměla - myslím, že důležité je vybrat spávnou velikost, že mezi jednotlivými značkami takový rozdíl nebude.

pablinka
27. kvě 2013

taky mám Ladycup a taky spokojená...

dlabinecka
27. kvě 2013

taky ladycup a bez jediného problému.

ivcacekb
27. kvě 2013

mám Mooncup a spokojenost 🙂

alma13277
27. kvě 2013

Mám velký Yuuki. Je s vroubkovanou stopkou, kterou jsem musela z jeden vroubek zkrátit a naprostá spokojenost. MS mám celkem silnou a nedám na něj dopusti. Vřele doporučuji 😉

lucisa
27. kvě 2013

Já se rozhodovala půl roku a právě jsem si pořídila Lunu violet, taky v akci, už je vyzkoušený a je to super. 😉

kamino
27. kvě 2013

Mám Mooncup, spokojenost, jen také mi vadila ta stopka, tak jsem jí zkrátila a pohoda 🙂 jen jsem si vzala menší všlikost, i když je mi hodně přes třicet a jsem ráda, skvěle těsní, nic neprotéká, pohoda.

kajalka
27. kvě 2013

Za sebe doporučuju MeLunu. Mám už jí přes 5 let. Teď teda nepoužívám, ale vrátím se k ní.

svoba
27. kvě 2013

ladycup. myslím, že zásadní rozdíly v tom nejsou

janasev
28. kvě 2013

měla jsem mooncup naprostá spokojenost, ted mám lady cup, chtěla jsem barevnejsi hezčí a je taky v poho,ale je víc hladší a vyndavaní mi přišlo snažší u mooncupu

backstreet
28. kvě 2013

Holčiny moc se omlouvám za tento dotaz, asi jsem fakt hloupá, ale můžete mi některá říct co to je ten menstruační kalíšek? Mám od porodu celkem silné menses a nemůžu používat tampony, pomohlo by mi toto od nošení vložek?. Ještě jednou se moc omlouvám
Děkuji moc

andelka
29. kvě 2013

Mám Ladycup, teď třetí MS, oťukáváme se a sžíváme, trénuju a jde to 🙂 jsem ráda že jsem do něj šla. Vzhledem k 30 a dvěma přirozeným porodům mám tu větší velikost a v pohodě. Jen jsem trochu zkrátila stopku.

ivamatovo
2. čer 2013

Mám Mooncup větší velikost a po zkrácení stopky jsem spokojená . Jen první 2 dny menstruace používám ještě k němu vložky- neb bych nedošla ani do školky - musím vvylévat snad každou půlhodinu. Další dny v pohodě. S jiným zkušenost nemám, ale někde jsem viděla kalíšek který měl místo stopky kuličku- to mi přišlo zajímavé.(jako že to může být příjemnější než stopka )