Měsíčky jeden den. Je to problém nebo výhoda?

patricek
31. srp 2008

Ahojky vsichni,prosim vas co si myslite je to problem nebo spis vyhoda?Mam mesicky jenom jeden den 🙂 A ted nevim,na jednej strane je to super ale zas na druhej neviem ci to nie je nejaky problem.Ma aj z vas niektora tak kratko ako ja?Co si o tom myslite?diky

kometka5
31. srp 2008

tak já to mám 2dny a nevidím v tom žádnou nevýhodu, aspoň jsem o tom nikdy nepřemýšlela... 🙂 v létě to beru jako ohromný plus...
já myslím, že si to tělo samo řekne... 🙂

lucianka
31. srp 2008

Nebylo by lepší zeptat se gynekologa? 😉 Pokud je to v pořádku, tak je to určitě výhoda, ne? 🙂

aponchie
31. srp 2008

nemyslim si ,ze je to treba nenormalni ..i takove zeny jsou mezi nami a co ja bych za to dala 😝 ,ale pokud chces fundovanou odpoved,ktera by te uspokojila aby jsi nemela strach tak budes muset za gynekologem 😉

slunicko552
31. srp 2008

Ahoj tak Ti závidím(pokud to není problém)Já je mám 8dní a to ještě před tím špiním 😠

patricek
autor
31. srp 2008

Tak gynekologicka mi rikala ze by to zadnej problem byt nemel,ja jsem jenom chtela vedet ci to tak jeste nekdo miva,moje kamosky se smejou ze to jeste neslyseli 🙂 tak jak jsem uz psala po jedne strance to je super.Tak diky.Pred porodem jsem taky mivala 4-5dni vsecko se zmenilo az po porodu.tak se mejte 😉 🙂

kitty68
31. srp 2008

kamosky zavidi a ja taky 😵

lucianka
31. srp 2008

Tak když gynekolog říká, že je to OK, tak bych mu věřila 😉 a buď za to vděčná 😀

nikka.vo
31. srp 2008

Já myslim, že též závidim 😝 😔

patricek
autor
1. zář 2008

holky diky.Aspon usetrim na tamponech 😀 Ale chtela bych jeste druhe miminko tak snad v tomto smeru to taky zadny problem nebude. 😉 Pekny den