Metody Dr. Jonáše - jít do toho nebo ne?

adelaida78
25. bře 2014

Ahoj modrokoníčkářky, nemáte náhodou některá zkušenosti s metodami Dr. Jonáše? Známá mě láme, at to vyzkouším, ale já ještě nemám jasno, zda je toto opravdu účinné, nebo zda jde o šarlatánství a tahání peněz z kapes. Zatím mám za sebou jen ,,přístrojové,, vyšetření a výsledek = se divím, že ještě žiju. Děkuji za zkušenosti a informace. Adelaida

loafeer
25. bře 2014

Ahoj, tchýně měla od Jonáše spoustu věcí, kamarádka do toho dělá, teď jsme od ní babičce pořídila nějaké vitamíny- zjistili ji rakovinu prsu, tak jsem si říkala, že za to nic nedám a vyzkoušíme.......Myslím, že to má smysl, pokud alternativní a přírodní medicíně důvěřuješ. Na Jonášovi určitě nic špatného není, třeba nějaké detoxikace od něj bych se nebála....ale myslím, že je to i hodně věc životního postoje....

priserkajd
25. bře 2014

Ahoj, má velmi dobrá známá (60 let) měla různé zdravotní problémy a začala jezdit do Prahy k lékaři, který tuto metodu praktikuje. Užívá přípravky na detoxikaci a některé další. Jezdí tam už dlouho a je spokojená. Ale nevím, jestli to náhodou není třeba tím, že tomu víc věří, než že to pomáhá. Ale osobně bych šla raději cestou vyšetření u lékaře a následné medikace, než nákupem po internetu nebo od kamarádky, která to má třeba jako přivýdělek.

sabuse1
25. bře 2014

@adelaida78: já Jonášovými preparáty detoxikuju sebe i děti a řekla bych,že to efekt má jen je to dlouhodobá záležist a aby to mělo smysl stojí to celkem dost peněz i času. Kombinujeme to teda s klasickou homeopatií přesně podle rad naší homeopatky

zunem
25. bře 2014

@adelaida78 Mám odmala atopický ekzém, tak jsem po nástupu nové kolegyně, která má dítko taky s atopem a maminku co se věnuje homeopatii, podlehla a jonáše též vyzkoušela. Za mě to jsou vyhozené peníze, popř. efekt placeba. Zjistila mi pícháním do ruky i to co nemám a nevím, že existuje. (následovala cesta na alergo, kde jsem si vydupala testy, páč mí řekla, že jsem alergická na mléko, lepek atd... ani jedno nepotvrzenmo). V té době jsem byla vcelku dost ,,oplácáná,, a stanovila mi léčbu na cca 2 roky?? Při přepočtu na měsíce jsem si koupila permici na několik cvičení, začala studovat etikety jídel a kupovala potraviny, ze kterých jsme doma vše připravovala. Kolegyně to pojala taktéž. No a zlepšení bylo viditelné okamžitě.
Řekla bych, že pokud tomu věříš, tak ti to pomůže, ona nám ta doktorka stejně zakazála jíst vše co nebylo ok. 🙂) Na druhou stranu pokud ti jde o úpravu životního stylu, tak to kapky 2x denně nezlepší, tam je potřeba začít u sebe a kapky můžou být je doplněk. 🙂

verusky
25. bře 2014

@adelaida78 Mne stacilo před par lety precist Jonasovu knihu Krizovky života (další pokracovani jsou Tajenky života, ty zrovna ted často oteviram). Zjistis, jak se diva na život a na zdravi a bud Te to nadchne nebo si reknes nesmysl (coz proste inteligentni clovek podle me udelat nemůže, ale vychova apod. rozhoduje o dalším pohledu v zivote, tak tomu třebas clovek nemusi byt otevreny). Knihu (obzvlaste tu první) vrele doporucuji a pak můžete do Prahy zajet a uz budete o mnoho chytrejsi a také léčba muze lepe fungovat.

anta
28. kvě 2014

Mně se výpočtu dr. Jonáše narodil kluk 🙂 Tak proč ne? 😉

johanka111
3. čer 2014

Taky jsem zkusila. Stálo mě to hodně peněz a efekt nula. Takže za mě rozhodně ne. Ještě dnes se mi přítel směje, jak jsem naletěla. 😒