Močák. Čím to je a co dělat?

svetilkova201
27. únor 2020

Ahojte holky mám menší problém a jestli by jste nevěděli co dělat nebo co to je. Pořád potřebuju na záchod. Není to v močáku si myslím. Když jdu na záchod tak i pořád potřebuju, jakoby že to cítím že musím zase i když vůbec nic 🤷🏼‍♀️ Je to nepříjemný strašně protože to cejtím ve vagíně a nevím co by to mohlo být protože močák mám v pořádku a nejsem nachlazená nic. Mám to už opravdu dlouho a nevím co to je a nemůžu kvůli tomu ani spát :/ vůbec mě nic nepálí ani nebolí při močení. Děkuju za odpověď

haskre
27. únor 2020

@svetilkova201 a u doktorky na moc jsi byla?

zmrzlinka
27. únor 2020

Doporučuji navštívit lékaře.

pavlinar
27. únor 2020

Mela jsem to podobne. Taky mi to neprislo jako mocak, ale pocity jak popisujes. Pomohly brusinkove kapsle. Samozrejme doktor je dobry napad 👍

amazonkajanik
27. únor 2020

🤔

svetilkova201
autor
27. únor 2020

@haskre nebyla

sister05
27. únor 2020

Za a) kompletní testy moče - jak běžné,tak kultivace, b) neškodilo bY udělat krevní testy jestli není někde zánět, c) mě takhle časem nastoupila stresová inkontinence. No, bodu c si nevšímej a zarid body a+b

gracinka7
27. únor 2020

Mám to po druhém porodu. Doktor říkal, že je to povolené pánevní dno. Používám venušiny kuličky a zlepšilo se to.

haskre
28. únor 2020

@svetilkova201 asi jako první bych si nechala určitě vyšetřit moč,případně utz ledvin,pokud tím trpíte delší dobu není to moc sranda,muže to být samozřejmě spojitost i s gynekologickym problémem,ale základ je nechat se vyšetřit....

svetilkova201
autor
28. únor 2020

@gracinka7 vyléčí se to samo?

svetilkova201
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
gracinka7
28. únor 2020

@svetilkova201 to určitě ne. Musíš cvičit. Ale k doktorovi bych být tebou zašla.

kaja2016
29. únor 2020

@svetilkova201 No tak to bych teda rekla, ze je klasicky zanet mocovych cest.-)