Motá se mi hlava, čím by to mohlo být?

prdecek
24. led 2014

ahojky holky, v poslední době se mi dost často motá hlava. Někdy hned když se probudím a někdy to začne jen tak v průběhu dne. Jako třeba teď, umývala jsem jen nádobí. Jsem na rodičáku, takže prací to být nemůže, dělám jen po bytě ty základní práce co všichni. čím by to mohlo být?

blahova_andrea
24. led 2014

třeba tlakem, změnou počasí...taky mě to teď trápí 😉

tauriel
24. led 2014

můžeš mít i problém s páteří a může to být i něco daleko horšího.Nedebatovat o tom a mazat k lékaři 🙂

vendy01
24. led 2014

@prdecek Často je to od krční páteře. To pak může být šílená motejlice 😅 Každopádně bych ale určitě zašla k doktorovi, aby udělal základní vyšetření..

prdecek
autor
24. led 2014

@blahova_andrea no napadlo mě i těhotenství, ale MS mám dostat až okolo 30.1. a hlava se mi motá už dýl
@tauriel
@vendy01
v týdnu tam zajdu, asi je fakt, že není na co čekat

blahova_andrea
24. led 2014

@prdecek asi záleží jak moc často a jak vážný to máš. já teda jen tak s něčím k dr. neletím, to už musí být. u motání hlavy by mě to ani nenapadlo, pokud bych nepadala jak hruška každý den. ale je fakt, že já jsem asi dost flegma. já měla vždy tlak nízký, takže pokud je to jen občas, tak to neřeším a přisuzuji to tlaku a počasí. a to vlastně i teď, když těhotná jsem 😀

prdecek
autor
24. led 2014

@blahova_andrea nemám to denně. ale minimálně 1-2x týdně jo. a je to spíš honě nepříjemný

lenkaef
24. led 2014

Mě se to stávalo,když jsem měla nízký tlak,nebo je to i zhoršením zraku.Také při zvykání na nové brýle se mi to stalo.

prdecek
autor
17. únor 2014

@blahova_andrea
@tauriel
@vendy01
@lenkaef

tak holky, nakonec se z toho fakt vyklubalo těhotenství 🙂

blahova_andrea
17. únor 2014

@prdecek jé...a chtěné? smíme gratulovat? tak tfuj tfuj...ať jde vše dobře 😉

lenkaef
17. únor 2014

To je dobře doufám!! :o))

prdecek
autor
17. únor 2014

@blahova_andrea
@lenkaef
díky, jj, miminko je chtěné, snažili jsme se první měsíc a zrovna to vyšlo, jen mě překvapilo, že mi bylo tak zle s tím motáním hlavy tak brzo, navíc test byl pozitivní až 3.2. a MS měla dorazit 30.1., 25.2. jdu na první ultrazvuk, ale od dr. už to mám potvrzené 🙂

prdecek
autor
17. únor 2014

@blahova_andrea navíc to motání se pak hodně zhoršilo, bylo celodenní, tak jsem šla k dr. radši

lenkaef
17. únor 2014

@prdecek tak ať je vše v pořádku.
Já na nízký tlak trpěla vždy v těhu.:o))

blahova_andrea
17. únor 2014

@prdecek tak to je krásné. moc gratuluji. sestra má tento měsíc jako první, tak snad jí to taky vyjde hned jako vám 😉

prdecek
autor
17. únor 2014

@lenkaef díky 🙂 mě naměřili vysokej zase, ale je prý k tomu těhotenství
@blahova_andrea díky, budeme jí držet pěstí 🙂

janculinka83
17. únor 2014

Já to mám taky občas se mi motá hlava ale to mi na odběru krve zjistili že mám nízky tlak a taky jsem těhu 16 týden+2 dny tak musím hodně pít a taky mi pomáhá si dát denně každý ráno kafe 3v1 nebo nescafe neboli Velvet doporučuji i u vás ale muže to být i těhotenství tak vám přeji krásný den 🙂

vendy01
17. únor 2014

@prdecek Tak to gratuluju🙂 To je ta nejkrasnejsi pricina🙂