MUDr. Zlámal, Brno. Máte reference?

kk13
4. únor 2009

Prosím máte někdo reference k Mudr.Zlámalovi ??
Jsem v 9 týdnu těhotenství a ráda bych změnila gynekologa.
Hledám někoho v Brně...
Chodím k dr.Dvořákové na Orlí a nejsem moc spokojená....tak bych ráda zvolila někoho dobrého,mudr.Zlámal se mi zdá jako dobrý lékař, ale bohužel neznám nikoho osobně, kdo by k němu chodil.

Díky za jakékoliv informace.

usak
4. únor 2009

Ahoj, jsem těhule 25 tt, k "Zlámoušovi" chodím na doporučení kamarádky, která má od září chlapečka. Jsem spokojená, doktor je sympaťák, trpělivý, smysl pro humor. Kdykoliv mám problém, stačí zavolat...Takže doporučuji.

kk13
autor
4. únor 2009

Díky moc.
Měla jsem obavy, že kdybych zvolila špatně, tak se dá gynekolog vyměnit až po dalších 3 měsících, což by bylo v těhotenství dost blbý...
tak jsem ráda za uklidnění...
A dají se u něho udělat všechny ultrazvuky a vyšetření???
děkuji.....

animatua
4. únor 2009

kk13: proc nejsi spokojena u MUDr. Dvorakove? ja tam byla jednou kdyz byl muj dr. mimo, delala za nej zaskok, prisla mi v pohode, tak jen abych vedela pro priste 🙂

kk13
autor
4. únor 2009

No nikdy nic moc nevysvětlí a je taková rychlá...
chtěla bych někoho, kdo by se mnou teď v těhotenství všechno probral, abych se zbytečně nestresovala....
Jinak se muzeš podivat na sránky: znamylekar ,kde jsou recenze všech gynekologů v brně.
Ty tam chodíš ke kterýmu doktorovi?

usak
9. únor 2009

Ahoj, ultrazvuky mi dělal zatím všechny sám - na některé vyšetření - cukrovky a ultrazvuk srdíčka dítěte tě pošle na speciální pracoviště - ale to všichni doktoři. Takže směle k němu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru