Může obvoďák předepsat léky na migrénu (Rosemig)?

hlavinka
8. led 2013

Neurologii mam dost z ruky, proot bych byla nadsena, kdybych mohla jen k obvodakovi... Mate zkusenost? Diky

antarres
8. led 2013

Mně předepsala jednou i obvoďačka, ale už je to 5 let zpátky...

petrusew
8. led 2013

Rosemig mi předepisovala vždy jen neuroložka...ale co tam zavolat a zeptat se ho?

ange_de_la_morte
8. led 2013

Rosemig mi obwoďačka nepředepsala - musela sem si pro recept na neurologii do jiného města

alisek
8. led 2013

předepsala jen jednou když mi nestačilo balení relpaxu, jinak vždy neurolog

ivarei
8. led 2013

Když měla obvoďačka zprávu z dřívejška od neurologa, tak přeepsala bez problémů 🙂

zazulka
8. led 2013

MJá jsem brala Rosemig, obvoďák mi ale vždycky předepsal jen 2 tablety. Jinak na neurologii.... a hlavně, já jsem na migrény trpěla 12let fakt fest, i 3x týdně a hle, s vysazením HA všechno zmizelo 😉

akzeret1
9. led 2013

mě ho normál napsala i obvodní

maudn
9. led 2013

ze mě dělali blce takový leta a já jsem trpěla jak pes- blila, neviděla, ležela s bolestma hlavy v posteli několik dnů... až těhotenství musím zaklepat mi to zpravilo, jinak jsem něco měla od gyndaře,ale jen jednou a pak pod rukou jsem sháněla na takový ty nejhorší stavy

jennyska
21. led 2014

Ahoj @maudn @akzere1 @zazulka @ivarei @alisek @angela_de_la_morte @petrusew @antarres @hlavinka a ostatní snažilky, těhulky, maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti s Migrénou (buď u Vás a nebo u Vašich dětí) do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/migrena/ pomůžete ostatním maminkám, které Migréna trápí a na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Co Vám pomáhá/nepomáhá? Jak migrénu snášíte? Co jste vyzkoušely? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all