Mykóza a očista těla. Jak užívat zelený jíl?

p_avlina
16. srp 2007

Ahoj, byla tu už podobná diskuse založena, tak jí chci oživit. Trápí mě opakovaně mykóza, někdo tu kdysi radil, nejdřív očistit tělo a pak začít brát například lactobacili. Objednala jsem si přes net zelený jíl na tu očistu, ale má se brát 3x denně 2tablety což je šest tablet po dobu 3 týdnů a pak týden vynechat a zase týden užívat. V balení je 56tobolek. Nemáte někdo ukušenost? Jak jste to brali vy?

lindux
7. črc 2011

no tak som si myslela, že už som ok, nič nesvrbelo, tak sme sa s drahým pomilovali a auuuu ☹ Urobili sa mi ranky pri vchode a trošku to aj krvácalo...ja už neviem, čo s tým... 😢

kutina
7. črc 2011

Hľadám ľudí, ktorí sa zaujímajú o alternatívnu medicínu. Nejde im o rýchly zisk, ako to dokáže byť sľubované. Ocením každého lekára z rôznych oblastí, ľudí, ktorých pri práci motivuje v prvom rade zdravie a nie peniaze. Skúsenosti máme už aj so zvieratkami, ktoré dané produkty zobrali ako poslednú možnosť pred "utratením" a čuduj sa svete, pomohli.
Peniaze byť môžu, ale žiaden super zisk na začiatku pokiaľ sa chce táto "práca" robiť dobre nie je možný. Vyžaduje si to určité znalosti o fungovaní tela.

K produktom, ktoré mám v ponuke je vždy potrebné určité vysvetlenie - nie "hltať ako cukríky", aj keď je to príroda.

Zdravému človeku viem poradiť obratom možno s určitým problémom, ktorý ho sužuje. Ľuďom, ktorí majú určité "diagnózy" , ktoré sú všetky LIEČITEĽNÉ zdravotný stav konzultujem s lekárom, ktorý povie, čo ďalej.

Každý človek môže byť zdravý, len musí chcieť.

Koľkokrát si povieme.... "to je drahé" pokiaľ ide o prevenciu, no pokiaľ ide o záchranu, predáme aj nohavice, aby sme sa zachránili.

Preto uvítam, každú otázku, ktorá mi bude položená.


alenocka82
11. črc 2011

@veonka MUDr. Lukáč, má ordináciu v Zdravomede. Inak veľmi milý doktor a stále vysmiaty 🙂

angelote26
14. črc 2011

baby, ja som trpela opakovanou mykozou niekolko rokov. potom sa dostala ku mne info o enzymovom lieku, tak som si povedala, ze to vyskusam. Na Wobenzym som sa opytala aj svojho gynekologa a ten mi ho len odporucil. Teraz som uz rok bez mykozy a je to stale neuveritelny pocit. Enzymy mi fakt pomohli 🙂))

lindux
20. črc 2011

taaakze najnovsie som skusila Jenamazol a Maldion, obe bez vysledku a stale to pali. Cakam na dorucenie Multi acidophilu, moja predposledna nadej...ak nevyjde idem do Wobenzymu. 4 dni po svadbe a stale ziadna svadobna noc...manzel uz zacila byt nervozny a ja som nestastna ☹

matamm
21. črc 2011

Ahojte baby čítam si vaše príspevky mala som podobný problém ako vy ale pomohol mi môj imunolog poslal ma do BA na hygienickú stanicu ružinov bola to tuším p.dr.Lukačova alebo tak podobne ona už šla do dôchodku tak neviem či to niekto za nu zobral pretože to robila jediná na SR veľmi šikovná dr. zobrala mi vzorky z tváre z pošvy, konečníku z nosa, úst a potom mi urobila vakcínu boli to 3 ampulky brala som to cca 6 mesiacov 2x do týždna mi to imunolog pychal inak dovtedy mi nič nezaberalo bola som na gynde ako na hodine klavíru po tejte liečbe som mala klud viac ako 3 roky bez toho aby som aspon raz mala mykozu.Skuste sa informovať na ten Ružinov u svojho imunologa. Táto liečba pomohla aj mojej kamarátke neustále mala nielej mykozy ale aj jačmene na očoch. samozrejme teraz mam mykozu raz za čas tak 1-2 krat do roka nedostanej chrípku ale mykozu samozrejme sa nemôžem kupať v bazenoch. Este jednu radu mi poradila p.Dr.ak ma chytí mykoza tak si cca 1-3 dni na noc dam do pošvy cesnak ako tampon si to previažem niťkou aby sa to dalo vytiahnuť cesnak všetko stiahne na seba celý zápal a potom si dávam probiotika na obnovu flory volaju sa gyntima dajú sa bezne kupiť v lekárni. Mám to vyskušané nechcela som tomu veriť ale vyskušala som a zabralo ved si prečítajte účinky cesnaku na nete. Držím palce aby ste sa vyliečili.

angelote26
30. črc 2011

ahoj, ja som si tiez prezila svoje s mykozami a ked ti mozem poradit, skus nasadit enzymi. jasne, ze treba dodrziavat aj vsetky rady, pridat probiotika, obmedzit sladke a zabudndut na tangace. ale ja som brala Wobenzym a to 2x8 draze asi 10 tyzdnov a s touto liecbou som velmi spokojna 🙂. mykoza sa mi odvtedy nevratila a podobnu skusenost ma aj moja kamoska, takze vrelo odporucam 🙂

lindux
24. srp 2011

Taaak a zase to obaja s manzelom mame. Bohuzial laktobacily, co nam poradila @camelinka nezabrali, aj ked uz som mala nadej, lebo 3 tyzdne bol pokoj. Tak ja uz neviem. Skusim Wobenzym a ak ani to nezaberie... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

camelinka
25. srp 2011

@lindux jejda tak to me fakt mrzi, to bylo to jediny co mi pomohlo ☹

lindux
30. srp 2011

@camelinka aj tak velmi pekne dakujem za radu 🙂 Kupili sme Wobenzym a vkladame do neho vsetky nadeje...snad budeme mat konecne pokoj 🙂

camelinka
30. srp 2011

@lindux no snad jo, kdyz to stoji takovy penize tak snad zabere, urcite dej vedet 😉

iveta107
30. srp 2011

Ahoj, já jsem na mykozu dříve hodně trpěla.Čípky z lékárny pomáhali jen krátkodobě a tak jsem to měla vlastně nepřetržitě.Zašla jsem léčiteli a ten mě doporučil firmu www.karelhadek.cz a jejich přípravek Femischea.Je to takový krém který si dám do lednice, lžičkou si vždycky kousek odeberu a udělám si z toho takový čípek a ten si zavedu na noc.Muže se to používat každý den nebo ob den, podle potíží.Tohle mě teda pomohlo a ještě můžu doporučit pobyt u moře, stačil jeden den a bylo po výtoku a svědění. 😉 Doma jsem, ale začala nosit rifle a zase to bylo zpět, takže na rifle určitě zapomeňte. ☹

anabella_lee
31. srp 2011

Ahojky, ja měla také velké problémy s mykozama, měla jsem je i 3x do měsíce a trvalo to hodně dlouho, no nakonec jsem se vylečila sama, koupila jsem si kapky z grepových jadérek a užívala par kapek na lačno a zbavila jsem se mykoz. Ovšem po vysazení HA s tím valčím znovu i přes to že si kapky kapu stále, je to změnou hormonální hladiny v těle, tak jen doufám že se mi to nebude tak často vracet☹ To bychom se mimiska jen tak nedočkali☹KOupila jsem si lactobacily na polikání i Gynocaps což jsou lactobacily na zavadění tak uvidíme, snad se toho zbavíme

abriela
31. srp 2011

@angelote26 uff, to si brala 4 tabletky naraz?

lindux
9. zář 2011

Holky ktore ste brali Wobenzym, nebolo vam z neho zle od zaludka? Manzelovi aj mne je nevolno odkedy sme ho zacali brat, tak teraz neviem co robit, vzdat to nechcem... ☹

pulse
9. zář 2011

@lindux ahoj, já brala wobenzym a musela jsem ho vysadit protože mi po něm bylo špatně, někomu to prostě nesedne ☹

lencika
23. črc 2013

ahojte ja jednoznacne na mykozy canesten gyn aj lekar odporucil a nemozem vobec bielkoviny a sladkosti inak uz viem co pride

ciernavila
29. črc 2013

@lindux zdrvim, ako ten wobenzyn, zabralo to nakoniec?

lindux
30. črc 2013

@ciernavila Wobenzym bol nakoniec jediný liek, ktorý mi pomohol. Musela som znížiť dávkovanie, 15 tabletiek denne je fakt moc. Brala som tri, dobrala som ho a odvtedy mám od mykózy kľud. A to som ju mala mesačne. Inak moja lekárka mi poradila, že pokiaľ sa ťažko znáša Wobenzym, mám vyskúšať Phlobenzym. Je to skoro to isté, len je šetrnejší 🙂

graziela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zindy
17. kvě 2016

@zelva Ja jsem ho taky uzivala a byla jsem moc spokojena, clovek se pak i lepe citi a telo se krasne vycisti

smetttanov
25. kvě 2016

Je to i takova detoxikace ne ten lipovitan?

salot
31. kvě 2016

Mám za to, že zelený jíl je druh minerálního jílu, tzv. aztécké hlíny. Tady - http://www.prodetox.cz/aztecka-hlina-4-1-tip-pr... jsou nějaké recepty a návody na jeho využití - maska, koupel, vnitřní očista, ale musí to mít podobu sypkého prášku.

julisa88
18. čer 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Jo ja jsem lipovitam mela i jako na procisteni tela, vysadila jsem antikoncepci aj prestala uplne pit a tak jsem si telo potrebovala vycistit