Nádor na mozku - prosím o tip na léčitele. Jižní Morava

lucijeje
22. kvě 2014

Máme v rodině (muž, 52 let) diagnostikován zhoubný nádor mozku. Chceme zkusit opravdu vše, co půjde .... Je psychicky na dně, tak hledám všechny možné pomoci. Mohl by mi prosím dát někdo kontakt na nějakého léčitele či kineziologa, který má s těmito vážnými diagnozami zkušenost a dokáže pomoci??? Jižní Morava .... velice Vám děkuji za pomoc i za něj ....

luciikk25
23. kvě 2014

http://www.uspesna-lecba.cz/lnene-seminko/ zkusila bych i tohle na netu se toho dá najít hodně a k tomu B17 ten se nachází v merunkových jádrech. Jeden léčitel je i na Slovensku ve Skalici někde u kostela nevím přesně jestli se specializuje na tohle. Snad se ozve i někdo jiný a poradí.

terris
23. kvě 2014

Dobrý den, držím palce ať to zvládnete! V naší rodině bohužel taky rakovina udělala své. Zkuste jít na stránky Linkosu - oficiální onkologické sdružení. Byla jsem s nimi v kontaktu- mají velmi empatické a zkušené psychology. Protože na rakovinu je nejúčinnější vlastní JÁ, jak se stím svinstvem psychika vyrovná... Hlavní je nebát se ničeho, vážit si každých krásných chvilek a podpora rodiny je nutná! Nechci tady rozepisovat veřejně naši zkušenost, ale opravdu záleží na člověku jak tuto situaci vezme a jak s ní naloží - v momentě, kdy to člověk vzdá tak ta hnusná rakovina toho hned využije a ... Moc na Vás myslím a buďte pozitivní, ikdyž je to teď nepředstavilené...

lucijeje
autor
23. kvě 2014

@luciikk25
@terris ... holky, děkuju Vám ....

kessa
23. kvě 2014

@lucijeje Ahoj, mamka měla podobnou diagnózu, k léčiteli jezdila, ale kontakt na něj má ona. Kdybys chtěla, seženu a kdybys chtěla cokoli jiného napiš do IP. Jinak teda mamka nemoc zvládla (ŤUK,ŤUK,ŤUK), dávali ji rok- dneska je to devět let a mamka je tu s námi stále 😉 a snad ještě dlouho bude 🙂

melodygirl
23. kvě 2014

@lucijeje zkus www.autopatie.cz, na netu výpovědi pacientů s úspěšnými výsledky v léčbě rakoviny. Sama praktikuji z jiného důvodu a výsledky jsou výrazně znát.

kajalka
23. kvě 2014

Zkus pohledat něco o dr. Johanně Budwig - za léčbu rakoviny lněným olejem byla několikrát nominována na nobelovku, nicméně farmaceutický průmysl má navrch..

nibiru111
18. bře 2015

@lucijeje Ahoj
Odepisuji na tvůj inzerát z května 2014. Proč až teď? Patrně jsem ho měl číst až nyní.
V mém životě jsem si prošel něčím podobným, čím prochází tvůj manžel, potažmo celá vaše rodina.
Pokud chcete, ozvěte se na tento e.mail - nibiru1969@seznam.cz
Nejedná se o žádnou reklamu pro někoho, či pro mou maličkost.
Je to s pokorou nabídnutá pomoc od mé maličkosti. Jestli tě zajímá cena?
Tak na ni hned zapomeň. Ceník neexistuje, vždy se jedná o lidskou bytost jako takovou a pomoc pro ni, tedy pokud o pomoc požádá. To ostatní je už na dobré vůli. Více info. osobně. Přeji vše dobré.
František

nibiru111
19. bře 2015

@lucijeje Ahoj ještě jednou
Moc tomuto vláknu nerozumím. Bude to možná tím že jsem muž. Můj předchozí příspěvek byl ohodnocen kladně. Vychází mi z toho, že pomoc již není aktuální. Ale přesto, ještě jednou, možná jsem se nevyjádřil zcela přesně, v předchozím příspěvku. Můj dlouholetý učitel, mistr Zenu, mi říkával, vždy nabídni pomoc, jednou, dvakrát- pak dost. Zkusím to ještě jednou. Karcinom, rakovina je velice závažné onemocnění, jen je nezbytné přijmout fakt, že si každou nemoc vytvoříme sami. Nemoc je nutné přijmout z pozice dobra, smířit se s ní a snažit se pochopit, naslouchat, co se nám jejím prostřednictvím snaží naše duše říci. Vždy je to signál k zastavení, ke zpomalení našeho děsivého tempa i životního stylu. Je to taková zastávka v boxu, kdy máme možnost se zamyslet a poladit, vyladit sami sebe - tedy pokud sami chceme a jsme ochotni tento fakt přijmout. Tak jak si nemoc sami vytvoříme, můžeme se i vyléčit. Je to ovšem spojeno s mnoha aspekty. Psychická pohoda, pokora, víra, radost, láska, smíření, nadšení v léčbu, pitný režim, vizualizace, potravní doplňky, strava - kdy jíme, jak jíme co jíme, zeleninové šťávy, bylinné čaje, žádný cukr, sůl, přepálené tuky, zásadité koupele, podávání minerálů, reflexní terapie, masáže, meditace a terapie jako taková a v neposlední řadě Hojivá síla doteku - přikládání rukou. (to je v podstatě přenos univerzální energie, léčivé energie, prány světla, lásky) Je to na dlouhé povídání. Nedělám to, většinou, ale v tomto případě udělám výjimku a veřejně zde prezentuji své internetové stránky. www.andelskysalon.cz. Najdeš tam podrobnější prezentaci. Zajímám se o člověka, jako o trojjedinou bytost.
Pokud chceš zavolej a dohodneme termín návštěvy. Přeji vše dobré.
František

lucijeje
autor
19. bře 2015

@nibiru111 ... diky za reakci ... napíšu ip (soukr.zprávu)