Náhlé křeče v podbříšku

unicorn2332
17. pro 2018

Zdravím. Jdu si k vám pro radu. Docela se bojím zeptat aby se z toho nevyklubalo něco vážného ale nikde jsem nic bližšího nenašla tak to zkusím. Už nějaký ten měsíc se mi začali objevovat nepravidelné náhlé křeče v podbřišku. Je to rychlý nástup a netrvá to déle než minutu či dvě. Vypozorovala jsem teda, že se mi to objevuje jen v práci když třeba jsem ve stresu a na něco nedočkavě čekám a pak rychle musím něco dodělat. Kolikrát musím práci nechat a letět na záchod na velkou. Je to opravdu nesnesitelná bolest kdy nemůžu nic. Stává se mi to tak dvakrát třikrát měsíčně. Doma v klidu se mi to neděje. Netuší tu někdo co by to mohlo být?

evaaskalova
17. pro 2018

@unicorn2332 Mivala jsem to taky. Kolikrat bych tu bolest prirovnala ke kontrakci pred porodem. Je mi 26 a trpela jssm na to uz peknych par let. Mesic treba nic a najednou to prislo a kdyz jsem se dosourala do klidu na wc, tak sem bolesti nevedela zda sedet, stat, predklonit se ci co jinyho delat. Podotykam ze s pravidelnou stolici jsem nikdy problem nemela. Ted jsem po 2 porodech a uplne to prestalo. Doufam, ze naporad. Take by me zajimalo, co to mohlo byt. U dr jsem se nikdy nezminovala....

evaaskalova
17. pro 2018

@evaaskalova Zapomnela jsem pripsat, ze tesne pred vyprazdnenim to pokazde uplne preslo..

evaaskalova
Autor odpověď smazal
Zobraz
unicorn2332
autor
17. pro 2018

@evaaskalova děkuji za reakci 🙂 právě by mě zajímalo co je to. Je to dost nepříjemné, když se nyní snažíme o mimi a třeba -plácnu 4dpo- mě to chytne, tak se bojím jestli to nemůže uškodit kdyby se to povedlo.
Jinak přesně tak píšeš. Já to teda mám náhlé a to vždycky úplně zkoprnim a poté jdu na wc . A je klid zas na nějakou dobu.