Najde se tu prosím lékař nebo sestřička z urologie?

alinea
9. říj 2014

Ahoj a dobrý den. Nevím, zda uspěji, ale zkouším to.. Zkouším, zda je na tu mezi námi lékař či třeba i sestřička /nejlépe z urologie :D /, ráda bych vyslechla názor na následující. V kultivaci z moče na urologii mi neustále vycházejí tyto bakterie: beta hemolytický streptokok, stafylococus haemolyctiae a občas v menším množství i e-coli. Opakovaně jsem zaléčována Macmirorem, ale opakovaně jsou tu bakterie znova a znova. Již několik měsíců. Potíže mám – pálení. Na imunologii jsem vyšetřena byla, zjištěn jen lehký deficit imunity. Ráda bych otěhotněla… ale tu se dozvím od jednoho lékaře, že raději ne a od druhého, že by tomu nechal volný průběh…a hlavně bych se ráda zbavila obtíží… Proto se obracím s tímto dotazem do diskuse…neb po páté už Macmiror opravdu nechci 🙂. Děkuji!!! :kytka: 🙂 🙂 🙂

janiju
9. říj 2014

Zkus 2-3 měsíce užívat tinkturu z lichořeřišnice...mám s tím ty nejlepší zkušenosti 🙂

alinea
autor
9. říj 2014

@janiju ahooj. Užvímám lichořeřišnici skoro už měsíc a zatím bohužel nepomáhá..asi je to krátká doba 😒

janiju
9. říj 2014

To asi jo, chce to opravdu minimálně 2 měsíce pravidelného užívání...užívala bych tak dlouho, dokud by se to nezlepšilo...určitě to zabere!! ale chce to čas ...