Namožené břišní svaly?

finlay
15. pro 2017

Holky měl někdo bolest břicha z nastydnuti?
Trochu jsem zakrvacela mimo cyklus (mám antik.) a bolel mě podbřišek jako při MŠ. Pak to ale přešlo na bolest kolem pupku. Na gynde vše ok,ale mám pocit velkého nadmutí a teď i bolest žeber jako natažených svalů,jako kdyby se tělo bránilo zimě venku. Když sedím,ok,když stojím,tak břicho bolí. Hlavně u pupku,občas podbřišek. Dr mi dala jednorázový urolog.lek. Tak uvidím. Ale opravdu mám pocit namožených svalů a plynatostí zároveň. Stalo se to někomu?

sunflowerr
15. pro 2017

Nemohla jste si nekde tzv. strhnout pupek?
Ja jsem mela kdysi podobné pocity. Nadýmání, bolest kolem pupku, i bolest v zádech. Bolesti se mi posouvaly postupně jakoby od žaludku ke střevám. Bylo mi až zle. Nakonec jsem měla ten pupek strhlý.

finlay
autor
15. pro 2017

@sunflowerr to tedy přesně nevím, co znamená? Jako když mám teď něco zvednout,je mi to dost nepříjemné,tím spíš nosit děti ☹
A přešlo to samo? Jim normálně,na záchod chodím normálně.

sunflowerr
15. pro 2017

Já jsem si to strhla v práci, pracuju jako pečovatelka v domově pro seniory a při manipulaci s člověkem se mi to stalo, když jsem pretacela pani na bok... Po práci jsem cítila, jakoby namozene brisni svaly. Ale pak nejak na druhy den mě začal bolet i žaludek, a bolest jakoby putovala mezi žebry, chvilkama do zad až ke střevám, začala jsem trpět na nadymani. Pak me i doktorka potvrdila strhly pupek a rikala ze musim cekat az to prejde. Ale bylo me cim dal hur az spatne. Holky v praci me poradily par receptu na strhly pupek, jak ho napravit. Mrkla sem i na internet a zkusila takovy trik s chlebem a sirkou. Pak jsem cítila jen takove malinke rupnuti a razem jsem mela po problemech... Ale jestli tim trpite i vy, nevim. Ale pokud nosite deti na rukach, rekla bych ze je to mozne....

finlay
autor
15. pro 2017

@sunflowerr no tak ty příznaky by seděly. A poradíte mi ten trik? Cítím se hrozně limitovaně jak nemůžu normálně fungovat

sunflowerr
15. pro 2017

Poslala jsem vam SZ

g_m
15. pro 2017

Nemůže to být ovulace? Takové pocity mám pokaždé tak 2-3dny v měsíci přesně na ovu...

finlay
autor
15. pro 2017

@g_m na gynekologii mi to právě řekli,že k tomu patří bolest jako při MS, ale mě už teď neboli podbřišek,ale opravdu svaly kolem pupíku až k žebrům,a už 5dni. Tak nevím ☹

g_m
15. pro 2017

@finlay Aha, tak jako při MS mě to teda nebolí 😀 Ale pokud je to až k žebrům a tak dlouho, tak je to divné...