Nedostala jsem to, testy negativní, máte zkušenost?

lussy0904
28. lis 2013

Ahoj, holky, potřebuji radu. Nedostala jsem měsíčky. Vždy si to píšu do kalendáře v mobilu, ale ten se mi pokazil a tak vůbec nevím:/ Poslední měsíčky, jsem měla někdy v říjnu, ale nevím přesně kterého..podle mně jsem měla dostat další v půli listopadu..už je konec měsíce a nic..:-/ Dělala jsem si už milion testů, levnější, i lepší a zatím nic..naposledy dnes ráno, všechny byly negativní, s jednou čárkou..ani náznak druhé..myslíte si, že kdybych byla těhotná, už by tam něco bylo? Prsa mně nebolí, necítím se "těhotně". Neberu žádné prášky ani HA..jen jsem tak cca 3 týdny zpět začala užívat vitamíny s jódem, které střídám s Jodidem na úpravu štítné žlázy. Cca už rok mám menzes pravidelný, ale co si pamatuji většinou si v zimě dělám testy, protože se mi zdá, že se mi to vždy zpozdí..máte někdo stejný problém, že se Vám to třeba v určité roční období zpozdí? Máme jedno dítě, další už neplánujeme, takže doufám, že z toho nic nebude.. 😒 Děkuji za názory.

21288
29. lis 2013

Ahojki,no,může a nemusí z toho něco být.Ale rozhodně bych navštívila lékaře.Já jsem kdysi po styku vzala Postinor,spíš jen preventivně,protože jsme měli obavy..preventivně jsem si udělala i několik testů.Všechny byly negativní..a těhotenství jsem si tím prý jen utvrdila 🙂 ..na ultrazvuku byl za pár týdnů (kdy jsem si myslela,že se mi krvácení zpozdilo díky tablet s "po" ) byl plod s pravidelnou srdeční akcí..takže jeden nikdy neví 🙂 ..proto radím lékaře!

janina419
9. pro 2013

Ahoj beru HA a nedostala jsem to a test byl negativni mam jen spineni 1 den nemate s tim nekdo zkusenost? Chystam se k dr ale doufam ze to bude ok