Nějaký osvědčený lék na rychlé doplnění vápníku?

lyndina
8. kvě 2013

je tu někdo kdo užívá nějaký prostředek na doplnění vápníku ? osvědčil se Vám ? nebo naopak neosvědčil se Vám ? a museli jste vyhledat lékaře ?

speedygon
8. kvě 2013

Dobré jsou šumivé tablety a nebo jíst potraviny s obsahem vápníku. Jak víš, že máš nedostatek? Nějaké zprávy od dr nebo máš konkrétní potíže? Zas abys to s konzumací vápníku nepřehnala....

p_ch
8. kvě 2013

hodně vápníku obsahuje mák- v těhotenství jsem jedla všechno s makem 🙂 ale zase opatrně!! ve vysokých dávkách je opioidní..... 🙂 at nejsi sjetá

llluckaaa
8. kvě 2013

Nechápu, proč chceš rychle doplnit vápník, když to nemáš od lékaře 😒 No neva, já měla šumivé tablety. A jinak z přírodních zdrojů již zmiňovaný mák, pak tvrdé sýry, mungo, sardinky,...

speedygon
8. kvě 2013

@p_ch teď jde o to, co je to vysoká dávka 😀

p_ch
8. kvě 2013

@speedygon toz kilo denně ?? 🙂 to nevím :D

speedygon
8. kvě 2013

jj, jasný...jen jsem si říkala, že máš pravdu a já se tu kolikrát cpu těstovinama s mákem, kterýho dávám docela dost 😀

berunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisaar
8. dub 2015

Já jsem občas pila šumivé tablety, ale nechutnaly mi. Dr mi doporučila Proenzi Lady CalciCube - vzhledem k tomu, že ujíždím na čokoládě, tak mi vyhovují (jsou to takové čokokaramely). Asi to funguje, postupně mě přestávají brnět nohy.

coverdale
14. bře 2016

Mám velmi velký problém trpím úzkosti, které mám od října loňského roku cítím se nějak zcvrklý, jako bych měl 20 kg a je to velmi nepříjemné, bolesti na srdci a pod srdcem, tiky v očích, škuby v očích. Minulý rok mi doktorka vysadila neurol a citalec a za 14 dní na mě přišli velké bolesti silná úzkost a mám za sebou 2 psychoterapie a stále mi není dobře, nyní beru eliciu , derin a euthyrox je to velmi nepříjemné a nevím kde se stala chyba možná že jsem jel v práci na plné obrátky pil hodně kávy a energy drinků a tělo už toho mělo taky dost+ vysazení náhle neurolu a citalecu zapříčinilo tento stav

mersy
6. dub 2016

Jako dítě jsem měla silně odvápněnou páteř. Kalciové injekce jsem nesměla a pomohla mi jana na rada . Skořápky z bílých vajíček namlet na prášek , vždy jednu lžičku zakázat citrónovou šťávou a spolknout. 3X denně.....