Nejsem těhotná, no cítím pohyby v břiše

markeeta
11. led 2008

Mile zeny,
mam na vas dotaz, mozna s tim nejaka ma zkusenosti a nechce se mi otravovat doktory, dokud nemam tuseni o co by mohlo jit.
Posledni mesic citim ve svem brise, ze se tam neco hybe. Partner je toho nazoru, ze se asi deloha stahuje zpatky, ale je mi divne, proc to citim az tedka. Cemu by se to dalo popsat? Neco jako pohyby miminka, ale v tehu byt nemohu, alespon ne ve fazi, ze bych citila mimiska, protoze v sestinedeli jsem mela celibat kvuli ocistkam a mame chraneny styk (poprve jsem to citila 4,5m od porodu), nebo to muze byt nejake zviratko 🙂 , ale nevim jak by se tam dostalo.

johanda
11. led 2008

markeeto, děloha by už měla být zatažená. Nemáš něco se zažíváním? Podobně jako pohyby mimča působí pohyby střev a plynů v nich.

mimma
11. led 2008

Markéta, zvieratko to nebude, skôr sa prikláňam k názoru tvojho manžela, nemusí ísť len o sťahovanie maternice, ale celé brucho sa ti dáva pomaly do pôvodného stavu, tak to asi takto pociťuješ.

krista
11. led 2008

Ahojky Mareet taky bych řekla, že se může jednat o střeva, na to nás upozorňovali, že se s tím dají zaměnit pohyby mimča, tak bych to viděla fakt na ty střeva a plyny jak píše Johanda 🙂

markeeta
autor
11. led 2008

to se hybou streva? 🙂 , to by me nenapadlo, diky
Da se s tim neco delat nebo to nechat byt?

Zrovna dneska se mi udelalo nevolno, z niceho nic, jakoby pred zvracenim. Ale to sem si myslela, ze to bude z toho, ze se mi podarilo nechtene polknout desinfekci na kloktani po streptokokovi.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
markeeta
autor
11. led 2008

gedren: ta masaz je dobrej napad (myslis tu podle tlusteho streva?)

kuliskaa
11. led 2008

Taky to mívám ale příjde mi to příjemné...ze začátku do jednoho roku po porodu to jsou určitě střeva,ale ted je to trošku jiný...opravdu jako pohyby,takže asi to zažívání... 😉

lenkaajarek
11. led 2008

Ahojte baby tato tema ma velmi zaujala lebo aj ja citim pohyby v brusku presne akoby to bolo lbaby.To by nebolo nic ale asi 3 dni tomu som mala taky sen,ze som citila pohyby ktore postupne vyvrcholili v nenormalnu bolest .Viem,ze som sa za brusko chytala a normalne som vydela sa tam nieco pohybovat.Bolo to ako votrelec.Viem ze som strasne pri tom kricala az som sa prebudila.
Baby bol to taky zivy sen,ze mi stale lezi v hlave .Tak dufam,ze teraz ked som vam ho povedala ma to prejde.A tie pohyby mavam casto a tiez si myslim ,ze su to plyny.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
mamacat
11. led 2008

ja si myslim ze je to kvoli tomu ze cele tehu sme sa maximalne sustredovali na kzdy pohyb v brusku a ku koncu tehotenstva to bolo dokonca dolezite aby sme tie pohyby citili.. takze sme sa naucili vsimat si kazducky pohyb- plyny, creva, travenie... atd.

baileysa
11. led 2008

jeeej, ahojte, presne take pohyby citim aj ja, myslim si tiez, ze su to creva, alebo vsetky tie organy, ktore sa musia pomaly dostat na svoje miesto, predsa len je to riadna zmena 😉 no a rozmyslam pri tom, ze kolkokrat som si myslela, ze sa hybe mimi a pri tom to tiez mohli byt moje creva 😅

kyri
11. led 2008

jj, mám to taky, přesně, jak píše gedren - kdykoli se mi hemží střevo, tak to cítím jako bývalé miminkovské pohyby 😵 a je mi to příjemný, takže ani nemasíruju 😉
myslim, že jak máme to břicho už uvnitř vytahaný, povolený vazy atp., tak tam ty střeva trochu víc vlajou 😀

markeeta
autor
11. led 2008

gedren: vyzkousela sem si tu masaz poprve na vlastni kuzi a ono to fakt funguje a celkem brzo. natase jsem to delavala preventivne a moc na prdiky netrpela, tak to asi delam dobre 🙂

sem rada, ze v tom nejsem sama

lenkaajarek: na ukrutnou bolest v brise pozor, to muze byt i infekce v deloze

nikka.vo
11. led 2008

Já jsem to cítila taky ... 😕 😅 😅 😅

Až sem si říkala, jestli jsem normální... asi je to fakt i tím, že po porodu je ten vnitřek celkově citlivější. 😕
Každopádně už jsem to dlouho necítila 🙂

katarina82
11. led 2008

Jé, já taky už několik dní cítím "pohyby" 😀

nevesta
11. led 2008

Ja to tiez sem tam citim 😀, uz som si myslela, ze mi sibe 😀.
Som rada, ze nie 😀

nitka
11. led 2008

No vidim ze je nas vela ktore maju pohyby v bruchu,ale nikdy by som nepomyslela ze su to creva...A ja ze sa mi tam nieco odtrhlo a si to tam chodi hore dole... 😀

nika70
11. led 2008

Moje kamarádka měla podobné pocity, byla přesvědčená, že je snad opět těhotná, ale nakonec se zjistilo, že to způsobovala nějaká větší céva v břiše. Takže vlastně cítila tep vlastní krve.

tilly
11. led 2008

aj ja to mám 😉 😀 😀
a to mám od pôrodu dosť ďaleko 😀

danullinnka
21. led 2008

Ahojky holky,tak já se přidávám,taky jsem to cítila,jsem od porodu 7 měsíců a asi měsíc už nic 😉 taky jsem si myslela,jestli jsem normální 😅

alcatko.j
21. led 2008

i ja mela pohyby a furt mam, uf, uz jsem si tukala na celo 😀 😀

kupinka
21. led 2008

Jejda,tak to jsem ráda,že nejsem pako-jak jsem se domnívala 😀 😀 😀 😀 mívám to docela často 😖 Jsem ale fakt jako myslela,že mi už na té mateřské šibe.....

kristynaw
22. led 2008

jeeeeeee...super,uz jsem se bala,ze jsem zase tehotna😀 i kdyz na pohyby by to bylo brzo,ale ja je citim😀😀 ach ty streva😀

nikka.vo
22. led 2008

To je hustý, jak sme se báli zeptat se, jestli to taky někdo má, co? 😀 😀 😀

A teď to tu ze sebe sypeme 😀

kristynaw
26. čer 2008

no nejvetsi psycho je, kdyz pak uz tehotna znovu opravdu jsi,ale jen v 6tt a citis "pohyby" 😀

susik77
27. čer 2008

aj ja som teraz citila pohyby 😕 este k tomu dole na pravej strane...a k tomu som potrebovala kazdych 10 min. na wc 😎 ale chvalabohu, tiez nie som tehu...ale fakt mi to bolo divne 😕

mokuska
27. čer 2008

no v najhorsom pripade si urobís zadarmo bublinkový kupel,ale vázne je to úplne normalne ked sa ti crievkami prehana vzduch a niekade ti to musí vyfucat,otazka len ktorým otvorom.najlepsie ak nebudes jest vela nafukovacích potravín,len s mierou.

xena22
27. čer 2008

😀

Ja som v 7tt a uz citim take pohyby 😀 ako v 25tt ,tiez sa priklanam k tym crevam - potom ke dpridu tie ozajsten pohyby,tak to snad ani nerozoznam 😉 Fakt je to dost podobne...

paulinalala
28. pro 2011

citim pohyby v bruchu manštruaciu mam neviem čo to može byt

berenika39
28. pro 2011

@paulinalala střevo