Neustále se navracející nevolnost, bolest žaludku

popelka.miri
16. pro 2010

Ahoj, ráda bych, kdyby mi tu někdo poradil, co s mým problémem. Už pár měsíců se mi občas stává, že je mi špatně od žaludku....je to to místo nahoře pod žebry, tzv.trojúhelník...projevuje se to tlačením někdy jakoby pocitem na zvracení...není to pálení jako taakové. Ale poslední měsíc je to skoro pořád, víc než dřív....zhoršuje se to po určitých jídlech a taky po mléku. Brala jsem na to jeden čas takové přírodní kapky na žaludek, název už nevím, na krabičce byl obrázek zeleného žaludku. Jinak piju meduňkový čaj, ale to už taky moc nepomáhá...ted jsem dobrala antibiotika Doxybene 400 a bylo to ještě horší. Ted beru lactobacily na srovnání trávení. Nemívám velké křeče, to ne, ale spíš to tlačení nebo nevolnost. u dr. jsem s tím ješt nebyla, docela se totiž děsím, že mě pošlou na vyšetření hadicí...

martinezi
18. říj 2017

Ahoj našli mi helicobacter se zánětem żalůdku prý bez vředů 1 týden antibiotika teďka začínám 3 týden tedy už bez antibiotik ale stále mě to ještě bolí a co je zvláštní že mě už bolí podbřišek mám někdy i velké křeče těhotenství nehrozí jsem chlap dietu mám nevim ale nezdá se mi že by to bylo nějak společné s tím zánětem nemáte s tím někdo zkušenosti děkuji klidně můžeme komunikovat po e-mailu martinezi@seznam.cz nemám s kým ó tomto problemu mluvit ahoj

martinezi
18. říj 2017

@zdenazdena ahoj chci se optat jak si na tom teďka mám to samé

lafejfi
10. srp 2018

Ahoj, zajímalo by mě, zda jste někdo zkoušel helikobaktera léčit mastichou? Já beru mastichové kapsle Masticlife necelý měsíc a opravdu je mi o dost lépe, tak pevně doufám, že po dobrání mastichy mi vyjde dobře i test na helikobaktera...Kdybyste někdo měl s mastichou zkušenost, tak mi prosím napište, jestli vám pomohla a nemá nějaké vedlejší účinky při dlouhodobém užívání? Ať se dozvím také něco z reálného života a ne jen z článků a studií🙂

mauritanie
31. říj 2020

@martinezi jak to s tebou nakonec dopadlo? Mám teď podobné trable..