Nevolnosti po porodu, máte zkušenost?

ela2
14. led 2014

Ahoj maminky, mám skoro 7 týdnů po porodu císařským řezem. Na začátku těhotenství jsem do konce 3tího měsíce trpěla na silné nevolnosti. Pak se to zlepšilo, sice jsem přestala zvracet, ale navalovalo se mi do konce těhotenství. Po porodu se mi ale nevolnosti vrátily. Prostě zničehonic se mi někdy udělá tak silně špatně od žaludku, že prostě musím zvracet. Když to bylo poprvé, přemýšlela jsem, co jsem špatného snědla, ale trvá to už pár týdnů. Někde jsem četla, že to jsou hormony, že to přejde jak přestanu kojit. Jedna známá mě ale varuje, že prý to je tím císařem, že mi třeba při operaci s něčím hnuli? Máte někdo stejnou zkušenost? Mám se znepokojovat? Nezvracím hodně ani často, prostě jen občas.

stanp
14. led 2014

Na tvojom mieste by som zašla k lekárovi. Ja mám za sebou 2 pôrody cisárskym rezom, ale žiadne ťažkosti takéhoto typu som nemala a ani lekári ma pri prepúšťaní na takéto možné ťažkosti neupozorňovali. Faktom ale je, že tehotenstvo veľa vecí zmení a nie je ojedinelé, že mamičke sa po pôrode zhorší zdravotný stav (nejaké nové ochorenie vypukne) alebo naopak zlepší. Držím palce. 🙂

ajinkafo
14. led 2014

Ahoj, já jsem celé těhotenství prozvracela, zvracela jsem při porodu i pár dní po něm. Pak už jsem nezvracela, ale ty pocity, že mi bylo zle od žaludku a měla jsem problém cokoliv pozřít, trvaly ještě asi 3 měsíce.. císaře jsem neměla, myslím, že to budou ještě hormony 😉

lucisek1986
15. zář 2019

Tak o zvraceni ve spojitosti s kojenin jsem teda nikdy neslysela. To bych pak blila uz dva roky. Spis se jedte zaludek a zaklopka.nedostaly do formy. Tak nic.kyseleho a tezkeho jist.