Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nevyzvednutý lék. Může to lékař zjistit?

geilinka
12. dub 2020

Ahoj zajima me zda doktor zjisti, ze jsem si nevyzvedla leky na erecept....
Napsal mi atb (horecka,kasel) stery z krku mam ok crp nizke....jsou napsane ,,pro jistotu,, jenze ja to do sebe zbytecne cpat nechci. Nerada bych se s nim pak hadala proc jsem si to nevyzvedla.

lv
12. dub 2020

Nemyslim si.

j.a.n.i
12. dub 2020

@geilinka No, kdyby chtěl, tak to zjisti, ale ne hned.

geilinka
autor
12. dub 2020

Takze mu v pocitaci nevylitne cervene upozorneni, ze to nemam vyzvednute?

veroniquecz
12. dub 2020

Řekla bych, ze ho to upozorní až ti bude psát další lék, alespoň nás to tak má 🤔

amazonkajanik
12. dub 2020

@geilinka tak si je vyzvedni a třeba amoksiklav mohou i psi,můžeš je dát na veterinu a oni je dají některému psovi z útulku,např.

lida9
12. dub 2020

jsi dospela a o sve lecbe rozhodujes sama...doktor doporuci a je na tobe zda poslechnes nebo ne, za to ti prece nemuze rict vubec nic... kazdopadne mit doma jedny antb navic nezkonzumovane muze byt i uzitecne ( napr pri podezreni na meningitidu jde o minuty kdy se poda antb apod)... napad s veterinou je taky dobry, to me nikdy nenapadlo🙂

karla2015
12. dub 2020

Taky jsem to tak mela, obvodni mi je napsa,a pro jistotu, kdyby se mi vse zhorsovalo a blizil se vikend, abych nemusela na pohotovost (crp 47), jen jsem je vyzvedla a nakonec nebyly potreba.

1772
12. dub 2020

Pokud si otevře stav e receptu, pozná, jestli byl vyzvednuty nebo ne. Ale nikdo si nemusí lék vyzvednout, jen je pak hloupé, když se vrátíte se stejnými potížemi. Ale vyzvedávat léky jen tak rozhodně smysl nemá, pokud byl podepsán jen při potížích.

amazonkajanik
12. dub 2020

@lida9 nedávno moje fena dostala právě amoksiklav a švagr je dostává na zánět mocaku. Jelikož to bylo na váhu,zbyly dvě plata,tak jsem je nechala veterině a ty že je nechají pro útulek. Stejně tak berou i propadle autolekarnicky,hlavně obvazovy material

geilinka
autor
12. dub 2020

Pravda s utulkem to ma neco do sebe a je po starostech....diky....
Netroufla bych si ordinovat prasky jen s podezrenim me jako laika......
Jen tady mi prijdou zbytecne kdyz je vyter z krku i nizke crp

klllarinka01
6. kvě 2020

Doktor to zjistir muze, ze jsi ten lek nevyzvedla. Zalezi na nem jestli to bude nejak zkoumat.

bamak
6. kvě 2020

@geilinka ano, dá se to zjistit. Ale proč by měl? Je to vaše věc a zodpovědnost.

Sem začni psát odpověď...

Odešli