Nízký tlak po porodu 😮( Máte podobnou zkušenost?

bobina105
23. říj 2011

Dobrý den všem 🙂
Mám otázku. Trpím od porodu na nízký tlak. Teď poslední tři dny je to katastrofa :( Motám se jak na houpačce a nic nepomáhá. Pít, kafe, čokoláda, panáka jsem teda nezkoušela ☹ Jsem totálně vyřízená a nevim co mám dělat. Jsem mamina dvoü děti, chlap do večera z¨v práci a já se tady vesele točím jak na houpačce 😝 Mám odobí kdy jsem naprosto ok, a jsou dny jako tyhle že jsem teda totál hotová. Bílá jak stěna,studené ruce-nohy, je mi zima, točí se mi hlava, závratě, mám věčně hlad 😕 .. no hrozný. máte někdo taky takový zkušenosti? Kámoška to má teda taky, ale tu to drží jeden den a ok. Většinou při ms. A ptala se mě, jestli jsem byla na krevním obrazu, a byla jsem. Je to tři měs zpátky a měla jsem ho v pořádku. Jsem zoufalá, poradíte? 😔

hlavinka
23. lis 2011

Zdravim, bohuzel se to same tyka i mne. Na nizky tlak teda trpim celkove, ale ted s detma je to tezsi, kdyz to se mnou svihne, kdo se o ne postara?
Bohuzel zadna rada neni. Lecit se to neda (navic kojim, cili i kdyby ano, nemuzu brat nic).
Co jsem slysela, jen babske rady - kava (ale to pak stejne zhorsi, propad tlaku jde jeste niz), zeleny caj, gingo biloba....
Taky by mne ale zajimalo, jak to resit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru